Wpis z mikrobloga

Z czego lootaja itemy 82+?
Aktualnie mam 63 mocy i nie mogę ruszyć do przodu z ubiciem ostatniego bossa na apocalypse.
Moc stosunkowo niska, ale dmg opieram głównie na artefaktach i niskim cooldownie wiec dawało radę do tej pory, jedynie z bossami nieco dłużej schodzi.
#minecraftdungeons
  • 5
@Niss: jak z taką mocą zabiłeś bosa na adventure? u mnie jak włączy drugą formę to nie idzie go ubić, bo skacze jak małpa i strzela laserem, nie ma gdzie uciec, bo wszędzie kwas :/
@Wierzbek: są takie dwa filary na skraju mapy, od strony tej katapulty która wyrzuca nas na arenę z bosem. Akurat tak się udało schować, że żadne ataki tam nie dochodziły, a tylko wychodziłem co chwile puścić rakietę z kuszy (w szacie mam 2xcooldown, a w kuszy 1x nieskończoność, wiec nawet to szło). Próbowałem tej taktyki na apocalypse, ale chyba boss jest bardziej agresywny na tym trybie.
@Wierzbek: i generalnie używam cały czas medalionu miłości, moim zdaniem jeden najlepszych artefaktów jeśli chodzie o zaliczanie map, z nim można pykać praktycznie dowolny poziom trudności (no ale na drugą formę ostatniego bossa jest bezużyteczny i trzeba zmienić na coś innego).
@Niss: na ostatniego bossa wystarczy schować się za murkiem na drugiej platformie, żaden jego atak Cię wtedy nie trafi i możesz sobie spokojnie w niego strzelać czym chcesz