Wpis z mikrobloga

Mireczki z okolic #krakow - szykuję się na podpięcie #internet #swiatlowody do domu w Sieborowicach, podciągnęli do nas aktualnie dwa - Giga Internet i NaszaSiec.NET - ktoś może korzystał z którejś z nich i jest w stanie coś powiedzieć / ocenić?

W przypadku Giga Internet mam wrażenie, że obsługa klienta mocno leży (już nie wiem ile razy próbowałem się umówić na wizytę u nas w kwestii omówienia ewentualnej instalacji) + chyba sobie kupili sporo pozytywnych ocen na Google XDD
  • 5
@Quinn dla mnie praktycznie, na równi z ceną, ważna jest obsługa klienta, więc zlewam już na wstępie firmy z którymi się umówiłem na wizję lokalną a oni się nie pojawili, albo trudno się do nich dodzwonić. To kupowanie opinii to teraz jakaś plaga! Teraz pomyśl, mają awarię, ty masz ważne sprawy do załatwienia i nie możesz się dodzwonić, mnie by uj strzelił. Ja mam lokalnego isp i na dwa lata była jedna
@Quinn: witam sąsiada, też mam ten dylemat ogólnie jest grupa mieszkańców gminy michałowice na facebooku polecam dołączyć w sumie wiele osób się już o to pytało. O ile usługa radiowego internetu jest kiepska to sam światłowód od Giga podobno działa dobrze, myślę ze będę brać od nich, u mnie była przedstawicielka i wszystko spoko miło, nawet zadzwoniłem koło 18 to jeszcze potrafiła z domu oddzwonić i odpowiedzieć na moje pytania, za