Wpis z mikrobloga

Koledzy z zegarkowych tagów, niedługo okrągłe urodziny, ale niestety korona i w ogóle, wiec budżet nie bardzo chciał się dopiąć - w zasadzie to dużo więcej wydatkow niz przychodów, wiec nie będę mogl sobie pozwolić na szaleństwa, które planowałem.

Niemniej jednak wciąż będę chcial sobie coś sprawić, ale boje się, ze w mniejszym budżecie nie znajde nic, co będzie mnie satysfakcjonowało - tutaj licze na wasza pomoc.

Moje wybory, na które nie mogę sobie pozwolić, a do których chciałbym, zeby designem zegarek nawiązywał to: Rolex OP36 kremowa tarcza, Tudor BB36, Monta Triumph ze srebrna tarcza. Rolexowy oyster case to cos pięknego.

Kilka wymogów: luma, bransoleta, koperta 36-40mm, uszy 20mm max.

Dobrze byłoby się zamknąć w 4k.

#zegarki #zegarkiboners #watchboners
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@xDrope: No właśnie myśle trochę nad tym, albo 017, mam jednak kilka obaw. Główna to taka, ze 033/035 nigdy nie widzialem na zywo, a druga sprawa to, ze dużo sarbow na filmach, zdjęciach ma mnóstwo widocznych rys na kopercie, jakby lapala je od patrzenia... moge się mylić :)

@Krecik_8: @fi9o: rozwazam również, to bardzo ciekawa propozycja.

@BillyGugu: Z kolekcji kolegi bielawskiego to bym coś wybrał jeszcze poza tym Tudorem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
jeśli tylko nie Seiko czy jakiś microbrand, to nie musisz mówić, zobaczę na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz