Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie zabrać różową na randkę? Głosujcie w ankiecie, albo dopiszcie swoje propozycje. Najlepiej, żeby to nie było jakieś oklepane miejsce typu kebs, jezioro bo tam to zawsze można skoczyć. Moje propozycje w ankiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed24e300054036b426bcb36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

Gdzie zabrać różową?

  • Park linowy 16.9% (21)
  • Ścianka wspinaczkowa 9.7% (12)
  • Strzelnica 46.0% (57)
  • Tor kartingowy 16.1% (20)
  • Inne miejsce (napisz jakie Mireczku) 11.3% (14)

Oddanych głosów: 124

  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Do siebie. Kup parę świeczek, zrób jakieś jedzonko albo razem zróbcie, może jakiś film albo coś innego fajnego co możecie razem zrobić.
Tzn, ja mam inną definicję randki niż Ty. Dla mnie wyjście do miejsc które proponujesz nie nazwałbym randką ;p
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli dopiero się poznajecie to fajniejsze będzie np. Wino na kocyku z jakimś ładnym widokiem tak żebyście mogli sobie spokojnie pogadać i żeby była kameralna atmosfera. Wszystkie miejsca wymienione w ankiecie sprzyjają rywalizacji i nie są fajne na pierwsze randki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ojej, te miejsca są strasznie przekombinowane, chyba, że dziewczyna ma coś wspólnego z tymi miejscami np. chodzi na ściankę. Wtedy spoko. Ale jak nie, to polecam spacer, piwo w jakimś mniejszym barze, żeby móc sobie pogadać i tyle.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mi kiedyś jedna pani psycholog poleciła żeby zabierac dziewczyny gdzieś gdzie jest dużo emocji np. park rozrywki czy jakieś gokarty bo potem będzie cie kojarzyła z silnymi emocjami i może jej się to w głowie skojarzyć z zakochaniem czy coś takiego.
  • Odpowiedz