Wpis z mikrobloga

@Loloman: pamiętam jeszcze jak jakiś czas temu (ale nie pamiętam już w którym roku ale sprawdzać mi się nie chce) narodowcy w trakcie marszu niepodległości z przyjemnością #!$%@? Warszawę wycierając sobie mordy polską flagą - i to nie było jedno szturchnięte drzewko. Tak samo tutaj robią czarni tylko że wycierając sobie mordę rasizmem i prawami czarnych. Bodajże w poprzednim roku albo 2 lata temu podczas parady równości w Lublinie patrioci narodowcy
@Loloman: Straciłem te kilka minut i sprawdziłem - rok 2013: spalone kilka samochodów, podpalona tęcza, zniszczone drzewka, spalenie budki przy ambasadzie rosyjskiej, obrzucanie strażaków gaszących to kamieniami, pewnie jeszcze by się coś znalazło ale nie chce mi się szukać bo każdy ma dostęp do neta i może sobie samemu znaleźć - tak to wszystko policja. A dodatkowo policjanci sami wyrywali kostki chodnikowe i nimi w siebie rzucali XD Potem liczba incydentów
@tepskiteps: no ostra rozwałka, a to, że jak się pewne społeczności w takiej francji wkurzają i podpalają auta czyniąc więcej szkód niż narodowcy przez wszystkie lata działalności, to luz.

Teraz czarne społeczności robią coś odwrotnego niż powinny. Zamiast pokojowo pokazać swój sprzeciw, to rozwalają miasto, prywatne biznesy itd. by się wyszaleć i nakraść. A później zdziwienie, że w TV pokazywane płonące miasto. HA TFU na nich, nawet mi ich nie żal.
@piaskun87: @menmikimen: bo tu nie chodzi o bycie czarnym tylko murzyńską mentalność. Dla gangusów z getta taki czarny koleś który ma własny biznes to "Uncle Tom" i zdrajca, bo przyjął "biały" sposób bycia.

Teraz czarne społeczności robią coś odwrotnego niż powinny. Zamiast pokojowo pokazać swój sprzeciw, to rozwalają miasto, prywatne biznesy itd. by się wyszaleć i nakraść. A później zdziwienie, że w TV pokazywane płonące miasto. HA TFU na nich,