Wpis z mikrobloga

Mój mąż nie chce kota, chociaż mówił na początku, że chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W dodatku życzy moim świnkom morskim śmierci i nie może się doczekać aż zdechną. W sumie też chciałabym kota i mam okazję przygarnąć takie śliczne rude kluchy (pic rel), ale mężu mówi, że póki świnie nie pomrą nic nie ma wstępu do mieszkania. Kawie żyją mi już 7 lat i prawdopodobnie jeszcze sobie pożyją, bo wcale nie mają źle, a te kitku takie fajen.
#pokazkota #problemypierwszegoswiata
Kaplanka - Mój mąż nie chce kota, chociaż mówił na początku, że chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W do...

źródło: comment_15908347148AcG7n2A1eM2OpPvHdx39H.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@klaudens125 obawiam się, że mąż to chyba wziąłby rozwód ze mną za to, że postawiłam go przed faktem dokonanym. Niby przygarnalby kota, gdyby nie było świnek, ale cały czas gada, że nie przeżyłby gdyby kot podrapał mu kanapę. A z drugiej strony nie rozumiem dlaczego tak się przejmuje tą kanapą. Ja mam w tyłku kanapę, prędzej czy później obicie będzie do wymiany, a kotki wprowadzą szczęście do naszego smutnego życia ( ͡
  • Odpowiedz
@Kaplanka mój ojciec podobnie nastawiony do czworonogów a mamy ich cztery. Jak budzą w nocy lub uciekają ze strachu przed odkurzaczem to zawsze jest HURR DURR GŁUPIE KOTY. A jak kitku wieczorem usiądzie na kolankach i zaczyna wibrować to ojciec się rozkleja ()
  • Odpowiedz
  • 0
@diskopol menżu lubi koty, ale się usrał i koniec (), sam na początku rzucił pomysłem, że moglibyśmy adoptować, a najlepiej to dwa... Znalazłam te oto rude potworki i teraz mam zmącony umysł, bo nagle nie. Nienawidzę czegoś takiego. Takie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaplanka: koty świnkom nie będą przeszkadzać, ani świnki kotom :) Jak kot ma zabawki, drapaki i przycięte pazurki to kanapa go nie będzie interesować. Prawie każdy kto "nie lubi" psów i kotów zmienia zdanie jak tylko przygarnie zwierzaka. Wierć mężowi dziurę w brzuchu aż się zgodzi ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@nika_blue ba, co ja jeszcze usłyszałam ( ͡º ͜ʖ͡º), że kota dopiero po remoncie! Już ja to widzę, może na generalny remont całego mieszkania będzie nas stać za parę lat ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaplanka: myślę, że on po prostu wymyśla, żeby to odłożyć na później. Może macie kogoś znajomego kto potrzebuje żeby się zaopiekować kotem w czasie wakacji, czy coś w tym stylu? Może taki tydzień z kotem by go przekonał?
  • Odpowiedz