Wpis z mikrobloga

Szczęść Boże! Z okazji dobrego dnia, wraz z moimi serdecznymi przyjaciółmi, to jest @zicogod, @LewCyzud i @dracul (gościnnie @ciezka_rozkmina) robimy #rozdajo na 5 opłaconych zamówień z #pysznepl lub #ubereats, każde zamówienie do 50zł (z wliczonym kosztem za przesyłkę, czyli 50zł max).

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział? Otóż wystarczy zaplusować wpis, bo wygrani będą losowani właśnie z plusujących. ( ʖ̯)

Oprócz tego, każdy plus równa się jedna dodatkowa złotówka wpłacona przez nasze skromne zgrupowanie na LGBT! Mamy nadzieję, że wkrótce znajdą lekarstwo. A teraz, bierzcie udział i wysyłajcie zdjęcia swoich ulubionych potraw (to tak for fun, bo tylko plusujący będą wybierani).

WYNIKI JUTRO O TEJ SAMEJ GODZINIE!
#vovo #gownowpis
v.....o - Szczęść Boże! Z okazji dobrego dnia, wraz z moimi serdecznymi przyjaciółmi,...

źródło: comment_1590756006mu4e9mr5YbhYMtEWHvBwc9.jpg

Pobierz
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vovo: o mój boże ale piękne burgery. A wyjaśnisz czemu każda taka akcja to oszustwo? Bo pod starym postem OP nie chciał mi wyjaśnić xD nie losujecie i nikt nic nie wygrywa halooo
@terr0r_dr0ne: @Rasth: Panowie! Danie ukazane na zdjęciu ma format zachęcający do wzięcia udziału w losowaniu i zjedzenia czegoś smacznego. To standard w wielu fastfoodach w USA, ale jestem pewien, że w Polsce również będziecie w stanie znaleźć coś podobnego. Treść jaką wpisałem do google w poszukiwaniu tego jedzenia: buffalo deep fried chicken wings sandwich - to jeśli chcielibyście może znaleźć przepis i stworzyć coś podobnego. Pozdrawiam Panowie!

@banjo: Moja