Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki miał ktoś ostatnio wesele i wspomógł by task lista i kosztorysami, przymierzamy się z różowym do organizacji za rok i przydało by się orientacyjnie zorientować co i jak i posłuchać porad, lokalizacja łódzkie #wesele
  • 7
Spoko :). Z wódką też mogę doradzić bo robiłem że znajomymi blind testy 7 rodzajów i podium zdecydowanie odstawało od reszty, a jednogłośnie wygrała najlepsza która kupiłem przez przypadek. Chociaż pewnie za rok to wszystko może się zmienić.
@Krx007: Testowane były: Luksusowa, Palace, Toruńska(Gorzko), Mickiewicz, Słowacki, Luksusowa, Stubras, Bulbash. Podium wyglądało następująco: 3Luksusowa, 2Stumbras i 1Bulbash gdzie Bulbash był bez konkurencyjny. 6 osób wybrało go na 1 miejsce nie wiedząc co piją. Pierwszy raz to piłem i tak dobrze wypadł, że kupiłem 400 butelek :D
@omgrotflman: Hejka Mirasie ,
Jak tam po weselu wszystko poszło ok? nie było korona problemow? Jak wyszedł ogólnie kosztorys i jak procentowo ludzie się pojawili ? U mnie termin to Wielkanoc 21 ale trochę się zaczynamy cykac czy nie będzie znów jakiś restrykcji i nie popłyniemy za bardzo z $$$ jesli będzie do 50 gości limit
Uszanowanko, u mnie wszystko poszło pomyślnie, pogoda dopisała, nie było problemów z koronką. Każdy zachowywał się normalnie jakby nigdy nic i po ponad miesiącu nikt nic nie zgłaszał :). Goście przyszli wszyscy co się zapowiedzieli, a dokładnie 85 osób. Planowane było na 100-120. Odpadli głównie ludzie po 70 roku życia czyli babcie dziadki i osoby oraz granicy (usa zamknięte loty).
Finansowo wyszło 60k za wesele+poprawiny. Zwróciło sie 92% z kopert.
Obecnie już