Wpis z mikrobloga

Z okazji porannej kawki chciałbym przypomnieć o niedawnym wywiadzie udzielonym przez grzesia brauna "redaktorowi" tomaszowi sommerowi z nczas. W owym wywiadzie pan grześ wcale nie szuruje, stawia odważne tezy, przedstawia dowody i merytoryką NISZCZY lewackiego filantropa, który ma mordercze plany! Polecam szczerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfederacja #bekazprawakow #neuropa #bekazkatoli #polityka
officer_K - Z okazji porannej kawki chciałbym przypomnieć o niedawnym wywiadzie udzie...

źródło: comment_1590729240mJQa94oRBnbjxIjvGxch59.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thexDguy:

Ja nie.


A jednak, bo wklejony przez Ciebie luźno fragment nie wspiera twojej tezy.

W jednym z przykładów przyśpieszania tego procesu (grypa pandemiczna - tzw. świńska) doszło do nieprzewidzianych powikłań u części zaszczepionych.


Nie rozmawiamy o sytuacji sprzed lat i o świńskiej grypie.

Nawet w niemerytorycznej dyskusji słabo wypadasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Nieprawda, przed chwilą zapytałem 15 specjalistów i stwierdzili, że doskonale i nie możesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thexDguy:

zbyt szybkie wprowadzenie szczepionki jest bardzo ryzykowne (jak pokazała historia ze świńską grypą)


Skąd przekonanie, że wprowadzona zostanie zbyt szybko?

obecna wyolbrzymiona panika może mieć znacznie bardziej opłakane konsekwencje niż same zachorowania


Skąd przekonanie, że wyolbrzymiona i że panika?

Oczywiście, że o tym rozmawiamy, bo jest to dobry przykład tego, jak nie przeprowadzać masowych szczepień.


O niej byśmy rozmawiali, jeżeli wprowadzeniu szczepień towarzyszyłyby te same błędy. Masz na to jakiekolwiek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thexDguy:

bo dotychczas badania szczepionek trwały wiele lat, gdy to przyśpieszono - pojawiły się nieprzewidziane powikłania (powtarzam to już chyba 5 raz xD)


Jesteś głupi. Fakt, nie opinia. Opierasz się w zupełnie nowej sytuacji z innym zaangażowaniem zespołów badawczych na starej sytuacji z sugestią, że zostaną powielone poprzednie błędy.

Proszę, kolejny przykład odpowiadający na bezmyślnie zadane pytanie:


Ale to nie odpowiada na to pytanie, czytasz co wklejasz?

Informację uzyskałem od lekarki,
  • Odpowiedz