Wpis z mikrobloga

Mirki, kolezanka chcialaby kupic samochod. Dysponuje budzetem max 30k. Nie jest uprzedzona do zadnej marki, niemniej jednak auto nie moze rdzewiec po jednej zimie i psuc sie raz w miesiacu. Raczej wiekszy 5 drzwiowy kompakt, ewentualnie minivan. Silnik benzynowy + LPG lub bez, ale z mozliwoscia zalozenia (wtrysk bezposredni odpada). Moc powyzej 100 koni. Rocznikowo im mlodszy tym lepiej, powinien byc tez mozliwie jak najlepiej wyposazony. Sam niedawno szukalem auta dla siebie i powiem szczerze, ze w nowszych rocznikach ciezko cos doradzic/wybrac, dlatego prosze Was o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motoryzacja #motomirko #samochody
  • 9
  • Odpowiedz
@kogi: my bad :( mam starsza wersje i oprocz wygłuszenia i troszke rdzy na nadkolach, ale nie tyle co w Mazdach z tego rocznika :D ;-) złego slowa nie moge powiedziec, odpalasz i jedziesz, w trasie mało pali, a te nowsze dalej maja ten zwykly silnik 1.6 mpi.
  • Odpowiedz
@Prusti minivan to bym celował ponad 200 koni, bo 100 to jest kpina. Kiedyś jeździłem służbowym minivanem 100KM, myślałem że zepchnę te gówno w przepaść. Do wyprzedzania rowerzysty trzeba było się zbierać jak do tira a do tira jak do wyprzedzania pociągu.
  • Odpowiedz