Wpis z mikrobloga

Redmi to osobna marka tak samo jak POCO


@Deska_o0: redmi to jest taka osobna marka, ze redmi k20 to mi 9t, a redmi k30 pro to pocophone. To wszystko jest to samo xiaomi, sztucznie podzielone i samo ten podzial zaciera ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
redmi to jest taka osobna marka, ze redmi k20 to mi 9t,


@PurpleHaze: chcesz czy nie to jest osobne marki, a wrzucasz wszystkie jako xiaomi

sztucznie podzielone i samo ten podzial zaciera ¯_(ツ)_/¯


@PurpleHaze: zgadzam się, ale tylko w części, mimo teoretycznie takich samych parametrów redmi to nadal budżetowa wersja xiaomi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczesliwa_patelnia: jest duża różnica w korzystaniu z 16:9 a korzystaniu 19:9. Miałem w 6 cali w tych pierwszych proporcjach. Niby każdy mówił że wow jaki wielki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dla mnie był w sam raz
  • Odpowiedz
chcesz czy nie to jest osobne marki, a wrzucasz wszystkie jako xiaomi


@Deska_o0: bo to jest xiaomi, oni udaja ze sie podzielili rok temu, byla seria mi + redmi i zaczely pojawiac sie nowe wynalazki, wiec uznali za lepsze bedzie wydzielic redmi, jako osobna marka.

Zerknij na screena to unbox najnowszego redmi. Na pudelku pomaranczowe Mi, dokladnie takie samo jak chociazby na pudelku mi10. Na nalepce nadal masz xiaomi communication, tylko
PurpleHaze - > chcesz czy nie to jest osobne marki, a wrzucasz wszystkie jako xiaomi
...

źródło: comment_1590653146FNQ3kwl9YEmFVHAJTtju8I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: ja nie twierdzę że ten podział jest logiczny/normalny/dobry, ale że on po prostu jest więc warto by się go po prostu trzymać, według znajomego serwisującego telefony tożsame modele redmi/xiaomi różnią się w znacznym stopniu jakością wykorzystanych gratów. budżetowa wersja budżetowej firmy brzmi jak abstrakcja ale jednak ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
Sporo sporo ale i tak xiaomi sobie chwałę, miałem już redmi 4a, redmi note 5 i aktualnie mi mix 2s i następny telefon też mam zamiar brać od nich.
  • Odpowiedz