Wpis z mikrobloga

Od 30 maja zmieni się zasada dotycząca noszenia maseczek. Noszenie maseczek nie będzie obowiązkowe. Ale jeżeli osoby idą blisko siebie, to dalej zalecane jest noszenie maseczek. Dotyczy to ulic i miejsc takich jak restauracje. Ale w sklepach, w kościołach czy kinach maseczki wciąż będą obowiązkowe - mówi Morawiecki.


Czyli ktoś jednak poszedł po rozum do głowy i zauważył, że noszenie maseczek na otwartej przestrzeni jest absurdem i należy stosować punktowe ograniczenia w miejscach gdzie ryzyko zakażenia jest największe - np. sklepy, komunikacja miejska itp. Chociaż obstawiam, że spadły im słupki poparcia, dlatego poluzowali restrykcje.

Polecam też znalezisko o Tajwanie, jak sobie poradzili z koronawirusem oraz porównać to do działań naszego nieudolnego rządu.

#randomanimeshit #idolmaster #idolmastercinderellagirls #fuyukomayuzumi #blushedface #redeyesalert #zakolanowkianime #zettairyouiki #anime #animeart #pixiv artysta: #begaram 美が
FuzzyWuzzy_ - > Od 30 maja zmieni się zasada dotycząca noszenia maseczek. Noszenie ma...

źródło: comment_1590589163M55lZ4zdE5AzPYkA4IXBKo.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FuzzyWuzzy_: Proszę Cię, nie cytuj tego propagandowego ścierwa.
Ponieważ mam przed oczami te pisowskie wredne mordy, z tym chamem na czele co mówił, że mamy #!$%@?ć za miskę ryżu...
  • Odpowiedz
@FuzzyWuzzy_: Nosiłem dawno przed obowiązkowym noszeniem i będę szczególnie nosił po zniesieniu. Już to widzę jak stare baby będą z sympatią kaszleć i kichać na wszystko wokół, a nie mam miejsca na drugi akumulator w plecaku ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@FuzzyWuzzy_: Jak to mówił szanowany minister szumowski na początku? a tak, maseczki nic nie dają dlatego nie są obowiązkowe. Jak to mówił po wprowadzeniu nakazu, że do kiedy będzie trzeba nosić? a tak, będą obowiązkowe aż do wynalezienia szczepionki. Ciekawe za ile dni będzie kolejna zmiana. A potem ludzie się dziwią że żyjemy w kraju z gówna i dykty gdy ministrowie zmieniają zdanie z dnia na dzień (
  • Odpowiedz
@Azur88: Nie zdążyłem dodać komentarza, przed Twoim wpisem. Cały czas się zastanawiam jak ten oszust od wielomilionowych przewałów na maskach pełni dalej rolę ministra oraz czy ludzie broniący obecnej władzy żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Jak widać standardy wschodnie są u nas wiecznie żywe.

@BlackReven: Też nosiłem, i nadal noszę, ale tylko w miejscach gdzie jest to uzasadnione, a przykładowo wycieczka na rowerze, czy wyskok do parku się do tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FuzzyWuzzy_: W Japonii podejrzewali żonę jakiegoś polityka o oszustwo to ten zrezygnował ze stanowiska...

Ale co porównywać gówno do delicji... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz