Wpis z mikrobloga

Czas na długo planowane przeze mnie #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co jest do wygrania: Licencja dożywotnia Microsoft Office Home & Student 2019 na 1 stanowisko. Oczywiście NOWA.

Jeżeli więc szukasz powodu, dla którego warto w końcu ruszyć z licencjatem lub magisterką, albo chcesz, by Twoje prezentacje w PowerPoint były świetne jak nigdy dotąd, to może warto wziąć udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oferowana przeze mnie w #rozdajo licencja jest nowa i pochodzi z oficjalnej dystrybucji z regionu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria itd.), jednak działa w całej Europie ze wszystkimi językami. Do wygrania jest klucz wysyłany w wiadomości prywatnej, natomiast jeżeli po wygranej zdecydujesz, że chcesz też kartę fizyczną - dosyłam ją na Twój koszt (10 zł list polecony priorytet).

Co zrobić, by wziąć udział?

1. Zaplusuj wpis.
2. Nie zaszkodzi komentarz, najlepiej jakiś śmieszny memik.
(oczywiście zielonkom dziękujemy)

Jeżeli nie uda Ci się wygrać, to mam dla Ciebie inny deal - mianowicie możesz też tego Office'a u mnie kupić. Od prawie dwóch lat handluję oprogramowaniem Microsoftu, nowym, fizycznym, oryginalnym - zarówno domowym, jak i komercyjnym. W przeszłości było to też Office 365 / 365 Business Premium oraz Windows Server, teraz są to jest głównie licencje dożywotnie Office 2019.

https://allegro.pl/oferta/ms-office-home-and-student-2019-win-mac-pl-nowe-8838474021

A dlaczego kupić? Bo oferuję ci najniższą możliwą cenę z racji wyprzedaży zapasów, które zaczęły mi zalegać, a z powodu koronawirusa i paru innych spraw - chcę się "przebranżowić".

Dlatego też możesz u mnie kupić na Allegro ten pakiet za 311,39 zł! Produkt nowy, oryginalny w wersji elektronicznej lub fizycznej. Do zakupu oczywiście FV.

W przeszłości wiele osób z Wykopu kupiło moje oprogramowanie (zarówno fizyczne, jak i elektroniczne wersje) i komercyjnie i domowo, np. @MateyJDM @polancky @reev @Xuxire

Nigdy nikt nie miał żadnych problemów. Na Allegro ~~170 pozytywów. (i 2 negatywy od oszołomów, co a) nie zapłacili za towar, b) mszczą się za anulowany zakup na ich aukcji - do poczytania w komentarzach)

https://allegro.pl/oferta/ms-office-home-and-student-2019-win-mac-pl-nowe-8838474021

Wygrany bądź też zakupiony u mnie soft aktywujesz bezpośrednio na stronie Microsoftu - setup.office.com. Żadnego pobierania .iso z linków czy aktywacji telefonicznej - aktywujesz na swoim koncie Microsoft i pobierasz z oficjalnej strony.

W razie wątpliwości możesz do nich zadzwonić lub napisać do supportu na live chat, gdzie po podaniu klucza usłyszysz, że klucz jest nowy, oryginalny i nigdy wcześniej nieaktywowany (kilku Kupujących u mnie robiło tak w przeszłości w ramach dodatkowej weryfikacji, 0 problemów)

Podsumowując: dajesz plusa, jakiegoś mema w gratisie w komentarzu i może wygrywasz soft za darmo. Deal? No to go. Zwycięzcę wybiorę jutro, tj 28.05.2020 o godz. 12:00 za pomocą Mirkorandom.

Jeżeli będzie więcej niż 1000 plusów - wygrają dwie osoby.
Powyżej 1700 plusów - trzy osoby.

A jak nie wygrasz, to za 311, 39 kupisz nowy soft tutaj - https://allegro.pl/oferta/ms-office-home-and-student-2019-win-mac-pl-nowe-8838474021

#office #oprogramowanie #rozdajo #office2019 #komputery #software
Tfor - Czas na długo planowane przeze mnie #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co jest...

źródło: comment_1590566157qDRs6RtqjyiIl6O9ocpvKV.jpg

Pobierz
  • 255
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NaopaK: Używana licencja elektroniczna a nie nowy fizyczny produkt i kartą licencyjna. Nie, to nie jest ten sam produkt, bo kupując i aktywując klucz używany nie wiesz ile osób przed Tobą go miało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: Takie, jak Ci napisałem - jak Ci wygaśnie za 2 miesiące bo Microsoft uzna, że wiele stanowisk aktywowało ten sam klucz to ciekawe co na to Sprzedający.
@Tfor: #!$%@?. Wystarczy kupić od firmy a nie od użytkownika prywatnego. Kupiłem tak już kilkaset licencji i jak coś nie banglało (co zdarzało się rzadko) to od ręki wymieniali klucz na inny