Wpis z mikrobloga

Mirki, trzymajcie mnie bo #!$%@? mnie strzeli.

Gram w GTA Online z miesiąc, zakupiłem grę z klienta rocsktara, nie darmowo z jakichś Epiców czy czegokolwiek innego. Od kiedy gram, nie mogę zakupić żadnej posiadłości, bunkra, kasyna czy #!$%@? auta nawet. Wszystko przez to, że nie zadzwonił do mnie Simeon, który zadzwonić musi bym cokolwiek mógł zrobić. Uzbierałem 3 mln i wiem oczywiście, że to mało ale biorąc pod uwagę, że robię to bez jakichkolwiek napadów i czegokolwiek innego to trochę pracy mnie to kosztowało. Rockstar umywa ręce, cytując ich odpowiedź "Wiemy o problemie, ale póki co nie wiemy jak go naprawić". Nie chce mi się grać i nie móc korzystać z większości możliwości, na których mi zależało.

Z tego też powodu chciałbym się zapytać, czy może jakimś cudem ma ktoś na sprzedaż konto na dowolnej platformie już po tym kretyńskim telefonie. Tak abym mógł zakupić sobie nieruchomości, organizować napady czy jeździć jakimś kupnym autem a nie kraść z ulicy.

Edit: Czyściłem cache, tworzyłem nową postać, łaziłem po mieście jak debil godzinami, wszyscy dzwonią proponują oferty kupna #!$%@? wie czego, a i tak nie mogę tego kupić bo nie otrzymałem telefonu od Simeona. Dramat.
#gtav #gtaonline
  • 6
@Domino844: @dixtel: Serio? No chyba z posta wynika, że rockstar wie o problemie... Tak, dzwoniłem i jedyne co oferuje to zadanie. A ma zadzwonić sam, wywołać cutscenkę, po której wszystko będzie oblokowane. Stałem również pod jego sklepem łącznie kilka godzin i wierzcie mi, no #!$%@? nie da się. Jest błąd u niektórych z nieznanych przyczyn u producenta nawet, a mi się już z tym męczyć nie chce.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uncross89: może konto na allegro za 10 zł (epic). Dostajesz bańkę na start + bunkry i inne gówna warte 10 mln. W 2 dni mam pół banku z różową, a gramy na luzie. Takie 3 mln to grosze, jak chcesz dalej grać to może nowe konto?
Pierwsze slysze zeby simeon musial dzwonic. 3 konta mam i nigdy tak nie bylo. Zawsze tylko do lestera i jazda. Jak masz to 2 konto z epica to zobacz czy tam bedzie ok.