Wpis z mikrobloga

#wykopdartsleague czas zacząć!

Tak, to już dziś, inaugurujemy wykopową ligę w Darta! Dlatego uczestników, którzy wykazali chęć gry prosiłbym o przeczytanie tego co napisałem, gdyż są to istotne kwestie.

Z rzeczy ważniejszych musicie wiedzieć, że zaszła zmiana związana z długością meczu, a więc grać będziemy do pięciu wygranych legów lub remisu 4:4.

A zatem bez przedłużania przedstawiam wam oficjalną stronę naszej ligi, gdzie będziecie mogli obserwować wyniki, tabelę oraz sprawdzać terminarz z kim gracie kolejne spotkanie.

OFFICIALSITE

Pierwszą kolejkę możecie rozgrywać już od teraz i proponuję, by do niedzieli każdy zagrał dwie kolejki. W przypadku braku zagrania meczu będzie wpisywany walkower z korzyścią dla strony, która wykazywała chęć gry, jednak nie mogła dogadać się z drugą osobą. Jeśli jednak obie strony wykazywały chęć i z przyczyn braku czasu nie udało się zagrać, można zagrać to spotkanie w późniejszym (niedługim) terminie. W niedzielę postaram się dodać wpis z podsumowaniem tych pierwszych kolejek i rozpocząć trzecią i kolejne kolejki.

Mecze rozgrywamy na stronie https://nakka.com/n01/online/ - jeśli ktoś gra tam pierwszy raz, to spokojnie, nie martwcie się, wszystko jest bardzo łatwe. Wystarczy w prawym górnym rogu kliknąć "Join", następnie wpisać swój nick, gospodarz meczu musi zaznaczyć "secret mode" po czym podać wyświetlony kod przeciwnikowi. Zaznaczyć limit legów "5" i kliknąć "Done" w prawym górnym rogu. Następnie osoba, która otrzymała kod wyszukuje w liście graczy nick przeciwnika i dołącza do niego wpisując kod. I to wszystko. W pierwszej kolejce ustawiłem osoby tak, by grała zawsze osoba, która miała już styczność z tą stroną, a więc ja, BlackWatcher, Kubul oraz rubert6.

Po zakończeniu meczu wynik wysyła do mnie zwycięzca i fajnie by było, gdyby dołączyła screen z "stats", bo chciałbym zrobić potem małe podsumowanie najlepszych legów, wysokich checkoutów itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przypadku remisu 4:4, po prostu nie zaczynacie ostatniego decydującego lega, tylko na tym kończycie mecz.

No, to chyba wszystko, więc zachęcam do rozgrywania pierwszych dwóch kolejek ligi!

1 kolejka
camefor – noshieeeeeeet
BlackWatcher – LuksWGS
Kubul – therealhajto
rubert6 – butterfly

2 kolejka
BlackWatcher – camefor
therealhajto – noshieeeeeeet
Luks
WGS – rubert8
butterfly – Kubul

@BlackWatcher @Kubul @rubert6 @noshieeeeeeet @butterfly @therealhajto @Luks_WGS

#darts #dart
  • 23
@Luks_WGS: nie rzucamy bulla, bo jest pierwsza runda i rewanż, a więc raz zaczyna jedna osoba, raz druga. We wpisie jest wszystko napisane, gospodarz ustawia kod przez co zaczyna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@camefor: napisane było kto stawia stół, a po dołączeniu można przeklikać na to kto zaczyna pierwszego lega zmieniając aktywne pierwsze okienko wyniku i nie musi być to gospodarz:) no ale teraz wszystko jasne
@Luks_WGS: gram w to tyle czasu i widzisz nie wiedziałem, że można zmienić kto zaczyna :) Dzięki za podpowiedź! Ale zostańmy przy tym, że zaczyna gospodarz, wtedy będzie sprawiedliwie :)