Wpis z mikrobloga

@tygrysekk: Ja tam jestem przeciwnikiem po prostu ludzkiego systemu, ze kazdy „porzadny” „musi” miec zone dzieci i wszystko i wtedy wypada na „normalnego” przynajmniej wszyscy 60+ tak mysla. Bez obrazy ale kobieta to tylko 10% szczescia a wiecej % marudzenia i przejmowania sie jej sprawami niz wlasną głową, ale nie wszystkie takie są. Fakt faktem sex można mieć za darmo albo za 200zl bez kombinowania, najgorsze jest uczucie samotnosci na
  • Odpowiedz
Nie jest idealna a zaczyna przypominac jaskiniowca bardziej od Ciebie xd , ciekawie tez jak kobiety mysla chwila na zwiazek , „teraz jest dobrze dla niej no to supcio” ale ma jedne wachania nastroju i juz kryzys zwiazku, a my to przewaznie patrzymy calosciowo od poczatku do konca, ale baby to bezlitosne z natury są wiem bo siostra moja zostawila chlopaka co lezal w szpitalu i fakt nie okazywal uczuc za duzo
  • Odpowiedz
@Krzyz21:

Bez obrazy ale kobieta to tylko 10% szczescia a wiecej % marudzenia

Chyba źle trafiłeś/trafiałeś, w moim przypadku zupełnie inaczej to wygląda

Nikt nie każe być komuś
  • Odpowiedz
@tygrysekk: Ale czym i po co w ogole sie ekscytowac jesli to prywatna sprawa miedzy partnerka a toba?

Taki sam poziom i powod maja zdjecia bombelkow, jakby wypiecie dvpy i przyjecie naganiacza zakonczone strzalem bylo jakims osiagnieciem.
  • Odpowiedz
@tygrysekk: gdyby znajomy sie oswiadczyl to bym nic mu nie mowil, a nikomu bym sie nie chwalil. Ty nie dosc, ze na swoim fejsbuniu pewnie dales aby bic piane to jeszcze tutaj, na portalu ze smiesznymi obrazkami. Dno.
  • Odpowiedz