Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@pierdze: panie kochany, co byś pan powiedział na taki myk, żeby dodawać przy każdym gifie jakiś nr żeby jak ktoś się do czegoś odnosi było wiadomo do czego konkretnie?
  • Odpowiedz
czasy się zmieniają


@romusmily2: Co mają do tego "czasy"? To zwyczajnie niehigieniczne, gdy kota miesza ci w talerzu z żarciem tymi samymi łapami, którymi popierdziela po wszystkich powierzchniach z osranym piachem w kuwecie włącznie.
  • Odpowiedz
@Fate-of-Furia: czasy się zmieniają. Kiedyś nie do pomyślenia było jedzenie w jednym pomieszczeniu z czarnymi..


@romusmily2: mój pierworodny przerabiał teraz w szkole "Przygody Tomka Sawyera". No i jest tam Huckelberry Finn, który jest generalnie bezdomnym włóczęgą. Ale w pewnym momencie mówi:

"Wiesz, Tomek, to bardzo poczciwy Murzyn. On mnie lubi, bo nie zadzieram nosa, że jestem biały. Nieraz siedzimy razem i jemy z jednej miski. Ale nie mów tego nikomu.
  • Odpowiedz
@enron: w takim razie podam Ci fun fact ! W dzieciństwie moją ulubioną książką były: "Przygody Tomka Sawyera i Huckleberry Finn'a". Były po prostu w jednej książce połączone te historie. Przeczytałem obydwie opowieści kilka razy. Wciąż mam sentyment :)
  • Odpowiedz
@romusmily2: no też się zaczytywałem... Choć i tak palmę pierwszeństwa dzierżyło "Złoto Gór Czarnych". Nie zliczę ile razy to przeczytałem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz