Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Doszliśmy do momentu, w którym czegokolwiek #neuropa by nie zrobiła, to nabije wyborców Bosakowi.

Warto podsumować ostatnie genialne strategie neuropków. Każda z nich zakończyła się klęską oraz nabiciem elektoratu Konfie:

1. Szkalowanie Bosaka (ideologicznie, zawodowo i prywatnie) głównie po przez cytowanie jego Twittera.

2. Sugerowanie tajnego sojuszu PiS + Konfederacja, ew. miękkości wobec PiS-u.

3. Sugerowanie, że Konfederacja nie popiera anty-PiS-u.

4. Sugerowanie, że Konfederacja to antyszczepionkowe szury anty-5G.

5. Szkalowanie wyborców Konfederacji i zarzucanie im nieuctwa, oszołomstwa i fanatyzmu.

6. Odwracanie toku dyskusji z tematyki gospodarczej na tematy obyczajowe, tj. pedofilia w Kościele, aborcja, LPG, równość miar i wag.

7. Tworzenie iluzji jakoby wszyscy oprócz Bosaka byli wolnościowi, wypieranie oczywistych faktów temu przeczących.

8. Rąbanie bezbeckich, lewackich memów w Gorące.

9. Kilka nieudanych prób wbicia paszkwila koroluka o Bosaku na Główną. Równie bezskuteczne próby przebicia znalezisk z lewicowych gównostronek na Główną.

10. Spamowanie 24/7 bezbeckim ściekiem tęczowego kółeczka wzajemnej adoracji w dychotomicznej pogoni za aprobatą sympatyków Konfederacji tego wartościowego 'contentu' przy jednoczesnym 'oraniu' nim Konfederatów.

To tylko kilka ze wspaniałych osiągnięć tego elitarnego batalionu neuropków na wykopie.

W jednym mogę się zgodzić. Ostatnimi czasy dostarczyliście Konfederatom mnóstwo treści do beki.

Ponadto, kiedy Biedroń szura po dnie, Wy wspieracie kandydata Konfederacji na tym elitarnym portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Dziękować!

Warto dodać, że niesamowite jest Wasze odklejenie w iluzji wpływu jaki macie na ten kraj po przez ten portal. Ale przecież to tylko zabawa, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu #wybory #4konserwy #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzlowiekSukcesu: W sumie powoli przestaje im dziwić, jakby moje poglądy reprezentowane były przez takie nudziarstwo, miałkość, karierowiczostwo i głupotę jak 99% polityków lewicy to też wolałbym całą moją uwagę poświęcać moim przeciwnikom politycznym, niż promować własne środowisko.
  • Odpowiedz
@YgoR: kiedyś widziałem zarzut neuropkow że konfederacja to jedyna partia którą sympatycy zawsze tłumaczą i wyjaśniają innym a reszta jakos się może bez tego obyć - i oczywiście beka i heheszki. A sprawa jest banalnie prosta - jest tak po prostu dlatego, ze to jedyna partia na obecnej scenie politycznej której faktycznie o coś chodzi - i tyle. :)

Reszcie pozostają memy i tworzenie innym elektoratu negatywnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@CzlowiekSukcesu: piszesz, że neuropki szkalują bosaka, żeby po chwili stwierdzić, że jednak nie obrażają. Post zaczynasz stwierdzeniem, że neuropki nabijają poparcie bosakowi, by potem w komentarzu napisać, że w sumie są słabi i nic nie mogą. Ustal jakąś jedną wersję i potem opisz swoje przemyślenia
  • Odpowiedz
Szkalowanie Bosaka (ideologicznie, zawodowo i prywatnie) głównie po przez cytowanie jego Twittera.


@CzlowiekSukcesu: a to jest zajebisty punkt. Czyli że Bosak pisze takie głupoty, że ich zacytowanie obraża ludzki rozum, czy co masz na myśli?
  • Odpowiedz
@Replica: dobra ja odpowiem bo może ktoś ma wszystkich na czarnej liście ze względu na spam - Neuropa cytuje Bosaka dopowiadając jakies swoje teorie nt tych tweetów (co chwilę inne i wykluczające się z resztą) zaś z samych tweetów wynika przynajmniej w 60 procentach wręcz przeciwnie. Wystarczy tylko potrafić czytać ze zrozumieniem... Dodatkowo myślą że robią dobrą robotę że kogoś to obraza i że mają na cokolwiek wpływ. W większości
  • Odpowiedz
@Replica: jeszcze dopowiem że jedyną faktycznie wkurzająca rzecz to flood bo sraka i spam nabrahu leci strumieniem :) no ale jak ktoś chce marnować życie na spamowanie totalnymi wysrywami które może tylko łyknąć osoba ograniczona umuslowo, na portalu gdzie jest z 30tys ludzi a głosuje pewnie jedna dziesiąta przy dobrych wiatrach bo większość to dzieciaki lub osoby mające politykę na czarnej to jeszcze większą beka z nich :):):) trzeba na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CzlowiekSukcesu: taka zajebista reklama, że ból dupy Konfederacji widuję znacznie częściej niż ten cały spam neuropy.

A do wypowiedzi Bosaka naprawdę nie trzeba nic dopowiadać. Dziś na Tweeterze widziałam starą wypowiedź Bosaka, o tym że teoria heliocentryczna jest niepewna, nieudowodniona i w sumie to nie wiadomo co obraca się wokół czego. I oczywiście znalazł się też gostek, który bronił tych słów i tłumaczył jak to rozumieć. Mam wrażenie że kuce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArpeggiaVibration: no, zgadzam się że konfederacja, która spamem, iż poseł powiedział 2 słowa potrafi zasrać całe wykopalisko i wrzuca tu nawet reklamówki wyborcze jest głupia i mocno upierdliwa. Ale ostatnio nieco przyhamowali i nie musisz tak po nich jechać.
  • Odpowiedz
@Replica: piszesz o tagu na Mirko czy o głównej - bo na Mirko to jest spam neuropy a tag właśnie do tego co ty piszesz powinien służyć. Jeżeli chodzi o główna to były momenty że było zasrane zbyt mocno to fakt...

I nie wiem czemu jesteś tak sfrustrowany ;) to luźny portal do luźnych gadek a nie serous business - czyżbyś był z neuropy? Chyba nie... Wojenki są zabawne :)
  • Odpowiedz