Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie dziwię się niektórym incelom tutaj na temat kobiet.

Miałem w życiu 4 kobiety, z czego 3 łączy:
- gówno praca - bo nie mają ambicji by coś osiągnąć
- gotowanie - jakie gotowanie? Zamawianie cały czas z pyszne.pl
- brak hobby
- strach przed prowadzeniem samochodu (a o parkowaniu nie wspomnę xD )
- brak ambicji
- oglądanie tylko głupich filmów - bo takie zrozumieją. A jak już coś z wyższej półki - to idą spać.

Jakby chociaż gotować i opiekować się domem potrafiły... to spoko. A tak to tylko same problemy sprowadzają na ciebie. Tu ją zwolnią z pracy, tu nagły dla niej wydatek....

Nie dość że człowiek ma swoje problemy, to jeszcze dochodzi problemy różowych. I na co takie kobiety? Tylko do seksu?

Jeśli macie ogarnięte różowe to gratuluje - wygraliście tak jakby w totka. A ci co takich nie mają - to właśnie przegrywają życie.

#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #mojaprawda #przemyslenia #incel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecbea8eb940832ef250e7d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
Z moja żoną (3 lvl więcej ode mnie) jestem chyba przez to ze obydwoje prowadzimy firmy, początkowo konkurencyjne, obecnie spółkę i idzie nam dobrze. Piękna kobieta, ogarnięta życiowo, wiedząca ze w tym kraju trzeba kombinować. Zostawiłem dla niej nie ambitna konserwatywne (3 lata młodsza ode mnie). Chyba jednak wygrałem na tej loterii
  • Odpowiedz
OP: @chrominancja nie uważam tak, jestem dobrze ustawiony, uroda dobra, udało mi się w życiu.

Tak jak pisałem w poście, miałem 4 kobiety, z czego 3 były po uczelni wyższej... a jedna ich nie skończyła... i ta jedna była wyjątkowa.
Jeździła ze mną na motocyklu, mądra, obeznana w świecie. Zawsze było co z nią robić i oglądać.

A ta reszta.... tylko po to by zaliczyć te studia. Nic z nich nie wyciągnęły. Żadnego planu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ktoś wybrał Ci takie kobiety i kazał z nimi być? Miałam różne związki, z różnymi ludźmi. Z każdego wyniosłam jakąś informację zwrotną, coś z czego mogłam skorzystać, nauczyć się o świecie i o sobie samej. Choćby to daje mi szczęście, jakich cech szukam u drugiej osoby a raczej z jaką będę się wstanie dogadać na dłuższą metę. Twoj wpis to takie odsuwanie od siebie odpowiedzialności za swoje wybory.
  • Odpowiedz