Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem, boje sie wziac slubu. 28 lvl here, rozowa 25, od 4 lat razem wiec presja zareczyn i wziecia slubu jest coraz wieksza, niestety jest pewien problem, a mianowicie moja rozowa zarabia nieco ponad najnizsza krajowa, ja nieco ponad 20k miesiecznie i po prostu boje sie w razie rozwodu najzwyczajniej w swiecie strace polowe tego co zaoszczedzilem i co mam (Jestesmy tez w trakcie budowy domu). Moj brat mial taka sytuacje pare lat temu, nie stracil wiele ale byla zonka go niezle oskubala xD dlatego strasznie sie boje ze to samo moze zdarzyc sie u mnie. Czesc z was powie ze intercyza, ale nie oszukujmy sie, wiemy jaki bedzie rezultat jak jej to zaproponuje. Inni zaczna mowic ze po co z nia jestes skoro jej nie ufasz, co to za zwiazek. No sory, ale jesli wy ufacie kazdemu bezgranicznie to nie wroze wam dobrze xD nawet jesli to wasza zona to nie polecam ufac w 100% co robic murki? Bo ja sie serio boje brac slubu xD i bedzie tak z ta dziewczyna i z kazda inna, a na pewno kazda ma w glebi duszy jakies marzenie odnosnie tego, ja sie moge obejsc, ale rozowa juz mi daje sygnaly ze jestesmy juz dlugo no i fajnie by bylo jakbysmy poszli krok dalej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecbc814b940832ef250e757
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 33
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Słaby bait, cokolwiek masz przed zawarciem małżeństwa to jest i będzie twoje, nikt ci tego nie zabierze. Wspolne są pieniadze zarobione i wszelkie rzeczy nabyte juz po zawarciu małżeństwa.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: nudny i głupi. Mógł się lepiej przygotować. Bo majątek zdobyty przed ślubem nie ma wchodzi do wspólności majątkowej, czyli jak ktoś ma faktycznie taka rozkmine to potrzebuje mniej więcej 3 sekund w google. Później może ulokować kapitał w innych aktywach jak się bardzo boi np. złoto i poda daje PESEL itd. bo nikt tego nie weryfikuje i tyle. Ogólnie operacja zdobycia tych informacji to szybsza opcja niż napisanie tego
  • Odpowiedz
A z ciekawości podobna sprawa. Kupiłem mieszkanie na kredyt, spłacam go sam z własnego konta, czy po ślubie małżonka ma do niego prawo przy ewentualnym rozwodzie?
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania jestem nauczycielką, więc zarabiam prawie tyle co najniższa krajowa, mój chłopak klika w kąputer. Dziwnym trafem na samym początku powiedział, że chce rozdzielność i dziwnym trafem dalej z nim jestem i planuje z nim przyszłość xD znajdź normalną różową, która nie będzie robiła afer co intercyzę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś kretynem jeśli sądzisz że przez intercyzę Cb zostawi. Jeśli tak to tylko dowodzi, że zależy jej tylko na twoim hajsie. Najgorszy bait w tym roku póki co, co za debil
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: CZłowieku, przecież każdy kumaty mężczyzna który żyje na tym świecie wie jedno...
NIGDY NIE WCHODZ W ZWIAZEK Z OSOBA KTORA JEST SPOZA TWOJEJ KLASY MAJĄTKOWEJ.
Znajdź sobie jakąś która też zarabia te 20k albo chociaż 15k i tyle.
  • Odpowiedz