Wpis z mikrobloga

Co się dzieje. Mam konto instagram, tak w sumie bez celu większego założone. Ostatnio dostałem parę dziwnych lajków pod zdjęciem. I parę razy mnie wylogowało, tzn. wystarczyło, że klikłem żeby kontynuowało z facebookiem. Ale nie dawało mi to spokoju więc wszedłem w ustawienia > konto > posty które lubisz. No i mam tam jakieś zdjęcia ciapaków polubionych. Jakiś bot wszedł na moje konto i daje lajki. Tylko jak? Hasła zmienić się nie da bo loguje się przez fb. Na fb nie zauważy żadnej podejrzanej aktywności. Dodatowo fb mam na maila który nigdzie nie było użyte + jest ukryte w profilu. Hasło niesłownikowe, długie, że znakami specjalnymi, itp. Więc jakim cudem jakiś bot wszedł na tego instagrama?
#instagram
  • 3
@chixi: No już to zrobiłem. Tylko ciekawe jak jakiś bot wbił mi na konto. Mail nigdy nie podany nigdzie procz fb i insta, do tego mocno losowy ten mail. Hasła tak samo, mocno losowe, niesłownikowe, wielkie litery, cyfry. Unikalne, nigdzie indziej nie używane. Na fb żadnej aktywności obcej nie zauważyłem.