Wpis z mikrobloga

#keto

1.Ile trwa adaptacja i wejście w stan keto na diecie 20-30g węgla?
2.Jak długo musi trwać glodowka aby taka adaptacje zastąpić?

Co jest zdrowsze/praktyczniejsze?
  • 7
  • Odpowiedz
@marekrocki: po mojemu to posty są spoko jak już jesteś zaadoptowany na tłuszcze. Ja wchodziłem dość długo, stopniowo ograniczając węgle. Jeśli nigdzie Ci się nie spieszy to polecam zrobić to własnie w ten sposób - powoli. Nie ma wtedy żadnego szoku, przyzwyczajasz się do innego żywienia i wszystko gładko przechodzi.
  • Odpowiedz
@marekrocki: pierdół adaptacje. Wejdź na low carb koło 100 g i obniżaj wegle co 5-10 g tygodniowo. Żadnego szoku nie będzie. Ja tak robiłem. Żadnej grypy nie miałem jak tr baby co jecza i sie męczą tylko na tej diecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marekrocki: Głodówka jest bardziej dla ludzi którzy są na keto i przesadzili jednego dnia z węglami i chcą wrócić szybko na keto. W sumie to nawet nigdy nie widziałem żadnych relacji od ludzi którzy pierwszy raz wchodzili głodówka. Wystarczający jest wstrząs dla organizmu z przestawienia się z węgli a gdzie jeszcze głodówka. Będziesz miał też czas poznanie potraw, co ci zasmakuje itd.
  • Odpowiedz
@marekrocki: Jestem na keto od miesiąca, zdecydowałem się na nie przez chęć przeprowadzenia redukcji. wszedłem 3-dniowym postem (tylko woda).
W pierwszym tygodniu mocno odczułem zmęczenie fizyczne, jednocześnie mentalnie czułem się jakbym cały czas był pod wpływem kawy. W pierwszym tygodniu zeszło ze mnie 3kg, później unormowało się i leci 0,5-1kg tygodniowo.
  • Odpowiedz