Wpis z mikrobloga

@be_ast to jak widać uczysz się rzeczy które cię nie rozwijają.

Najlepiej zaorać całą kulturę, tradycje, żyjmy w jałowym społeczeństwie które nie ma samoświadomości i jedyne po co żyje to pieniądze i praca. Wtedy już nie zylbys w ciemnogrodzie. Co?
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Czyli ucząc się rozwijających rzeczy nagle stanę się wierzący? xD Mówisz o takim zaoraniu całej słowiańskiej kultury i tradycji, jakie zostało dokonane przyjmując chrzest tysiąc lat temu? Poza tym - skoro potrzebujesz religii aby mieć cel w życiu to sorry, you're a shit person, a jeszcze coś o samoświadomości mówisz XD
  • Odpowiedz
@be_ast nie staniesz się wierzący, staniesz się człowiekiem rozumnym który docenia nie tylko świecka cześć kultury ale też ta religijna.

Słowianie czy by przyjęli chrześcijaństwo czy nie i tak byliby podbici przez bardziej zorganizowane ludy zachodniej Europy. Ale ja sam ubolewam nad faktem usuwania naszej historii, dlatego też się interesuje strefa rodzimowierczosci. Jestem agnostykiem i jakoś tak z tradycji czasem wolę iść na grób dziadka i napić się piwa niż smutac
  • Odpowiedz
@stoprocent: xDDD korzystam z niego częściej niż 95% katolików, pojechałeś po mnie mimo że napisałem prawdę, stare dziady w sukienkach czarują nad młodymi chłopakami leżącymi pod sceną kościelną XDD no nie średniowiecze WCALE
  • Odpowiedz
Kościelni idioci nie są w stanie wczuć się w ateistów którzy są przemyśleniami 10 poziomów wyżej, wiara w gusła jest naprawdę żałosna i prymitywna, dla większości z was zindoktrynowanych nie ma już nadziei
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: człowiek rozumny ignoruje szkodliwość społeczną(i polityczną) tego, co robią wszyscy wokół? chyba #!$%@? kpisz, to nie kwestia mojego widzimisię, a tego, że potrafię dostrzec szkodliwość czegoś, czego Ty nie potrafisz
  • Odpowiedz
@stoprocent: To że coś jest tradycją, nie oznacza z automatu, że jest to dobre. W afryce i UK istnieje tradycja obrzezania kobiet. Widocznie tego nie rozumiem, jeśli mi się to nie podoba.
  • Odpowiedz
@neo_1995 jeśli coś ci się nie podoba a podoba większości to to zaakceptuj, a nie próbuj coś zmieniać pod siebie. Znajdzie się coś co się w twoim podejściu komuś nie podoba i zacznie się wojna. #!$%@? polityki dzieła społeczeństwo i dwie strony potrafią się sobie rzucić do gardeł. Czy to jest normalne co oni odpoerdalaja? I to nie wina tylko PiS ale i po i lewicy. Wszyscy są #!$%@?ęcie chcą władzy
  • Odpowiedz