Wpis z mikrobloga

Jaka jest przyczyna tego, że gównoafery w stylu ośmiorniczek i zegarka rozwaliły PO a 10 razy tyle afer nawet nie zraniło Pisu? Przecież teraz ma miejsce typowe sranie do ryja obywatelom a ja i tak wiem kto wygra wybory xD
#polityka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwiezdny_wodnik: Wioskowy trzon elektoratu PiSu, nawet jeśli jakimś cudem by się dowiedział o strajku przedsiębiorców, cenzurze w Radiowej Trójce czy innych aferach (bo przecież z TVP się nie dowie,a TVN to pedały/niemce/żydzi i kłamio xD) to zapewne by przyklasnął pałowaniu #!$%@? prywaciarzy itd. xD. Co innego ośmiorniczki, bo przecie prawdziwy polak to schabowy, zimnioczki i zimny harnaś a nie jakieś zagramaniczne frykasy xD

https://www.youtube.com/watch?v=FQWsz6wQXRk
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: polecam książkę "przepych i przemoc. Dominacja i konstatacja myśli Ibn Chalduna". W oparciu o historię powstawania i upadków dynastii arabskich Ibn Chanlduna i opierając się na innych wydarzeniach historycznych oraz innych filozofach spolecznych opisywany jest upadek przeintelektualizowanej niechętnej do dzialania i oderwanej od ludu władzy miejskiej pod naporem dzikich plemion wiejskich które ściągają do miast za lepszym życiem. I tłumaczy też dlaczego tej wiejskiej ludności przeszkadzały ośmiorniczki, a nie
  • Odpowiedz
Jaka jest przyczyna tego, że gównoafery w stylu ośmiorniczek i zegarka rozwaliły PO a 10 razy tyle afer nawet nie zraniło Pisu? Przecież teraz ma miejsce typowe sranie do ryja obywatelom a ja i tak wiem kto wygra wybory xD


@gwiezdny_wodnik: bo nikt wcześniej do tego stopnia nie wykorzystywał telewizji publicznej.
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: PO została rozwalona przez to, że USA postanowiły powrócić do aktywnej polityki w środkowej Europie, w tym niestety w Polsce, więc, naturalnym jest że CIA zainstalowało stronnictwo przychylne USA
  • Odpowiedz
@kksu: Bo prawdopodobnie robią hub energetyczny w Polsce i przez nas będą puszczać energetyki w regionie. Ich interes jest też naszym interesem, bo dotychczasowe robienie gały ruskim i niemcom wiele nam nie dało.
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: Bo PO nie miało ochoty zniżać się do poziomu propagandy PiSu. A mogli, bo wówczas mieli łatwiej. Wystarczyło przez lata w tvp wałkować afery z lat 2005-07, przypominać rezydenturę lecha kaczyńskiego i jego spawstwo w Smoleńsku, pedofilię w kościele... I pis byłby na marginesie. ALe to inny poziom kultury politycznej.
  • Odpowiedz
więc, naturalnym jest że CIA zainstalowało stronnictwo przychylne USA


@kksu: za pomocą rosyjskich sił, które trollowały intensywnie polski internet, wyszydzając Komorowskiego, co przyniosło wymierny efekt xd
  • Odpowiedz