Wpis z mikrobloga

Hej, to znowu ja i tak znowu odnośnie studiów. Oglądałem dzisiaj live z dnia otwartego na PW i dowiedziałem się iż na PW na niektóre profile jak np: informatyka dodatkowe punkty daje tytuł technik informatyk z technikum > źródło. Na PW będę miał i tak za mało punktów ale orientuje się ktoś czy na innych uczelniach w Lublinie/Warszawie, nawet gdziekolwiek jest punktowany egzamin zawodowy? Skoro jest takie coś na "elitarnym" Pw to na logikę powinno tym bardziej być w niektórych chociaż uczelniach.
#pw #pollub #warszawa #lublin #studia
  • 11
  • Odpowiedz
@Qarez zakładam że na PW jest taki system bo za dużo im się zgłasza osób z olimpiadami i maturami na 100%. Takich osób jest więcej niż miejsc i dlatego muszą jeszcze robić selekcję na podstawie dyplomów technika.

Odnośnie Lublina to jak napiszesz matmę/fizykę/informatykę na maturze rozszerzoną na 50% albo więcej to Cię przyjemną wszędzie z ucałowaniem ręki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Banicjusz kul to chyba troszkę średni wynik. Poszukam może gdzieś będzie z tymi kwalifikacjami bo na PW nie ma tak że są same progi powiedzmy 200 200 200 tylko rózne 194 198 208 itp to na pewno nie jest to powód że technika akceptują
  • Odpowiedz