Wpis z mikrobloga

Uwaga, nowy TAG #barekmg78 oraz nowa seria i nowa lista wołania

Cześć! Dziś zapraszam Was do znaleziska Pina Colada - łatwy przepis na jeden z najpopularniejszych drinków egzotycznych, który jest przepisem inauguracyjnym nowy tag

1) W ramach nowego tagu będę chciał co dwa tygodnie przedstawiać Wam sposób przygotowania oraz historię popularnych drinków z różnych części świata. Chcę skupić się raczej na tych, które da się dość łatwo przygotować w domu i nie jest do nich potrzebne 9 składników oraz specjalistyczny sprzęt.

2) o ile będzie to możliwe będę publikować również przepisy na drinki w wersji bezalkoholowej (virgin), takie przepisy chcę publikować dzień wcześniej

3) tworzę NOWĄ listę wołania. Dziś wołam też zapisanych na kulinarną oraz osoby, które chciały aby zawołać ich do pierwszego odcinka drinków. JEŚLI CHCESZ być wołany do nowych drinków musisz zaplusować się zapisać klikając plusa pod komentarzem niżej

W ankiecie proszę głosujcie w jaki dzień powinny ukazywać się nowe odcinki dotyczące drinków. Ja myślałem o piątku, ale może lepiej aby pojawiały się dzień wcześniej, albo w sobotę? W komentarzach do znaleziska albo tutaj piszcie też proszę jakie drinki uwzględnić w ankietach w przyszłości (podobnie jak na kulinarnej będę starał robić się te pozycje, które wygrywają)

Nigdy nie pracowałem jako barman, ale znam kilku barmanów z którymi konsultuje przygotowywane odcinki oraz pomysły na nie, swoją pomoc zadeklarowali też mirkowie pracujący za barem - @prendkosc @KarmelowyJeremiasz i @bartoszfcb dzięki!

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,

_____________________________________

#kuchniamg78 - tag z gotowaniem do obserwowania
#barekmg78 - tag z drinkami do obserwowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. To wołanie jednorazowe.
MG78 - Uwaga, nowy TAG #barekMG78 oraz nowa seria i nowa lista wołania

Cześć! Dziś...

źródło: comment_1590134450USS5KnEIowTlEU7pHm4jWC.jpg

Pobierz

W jaki dzień tygodnia powinny pojawiać się przepisy na drinki?

  • Poniedziałek 4.3% (132)
  • Wtorek 0.9% (29)
  • Środa 2.0% (61)
  • Czwartek 30.8% (942)
  • Piątek 56.9% (1743)
  • Sobota 3.6% (109)
  • Niedziela 1.5% (46)

Oddanych głosów: 3062

  • 148