Wpis z mikrobloga

Rzuciłem fajki, ale po dzisiejszych tfu wiadomościach musiałem zajarać. I odpaliłem jednego od drugiego. Trzy miesiące niepalenia poszły w piździec.

Też tak macie, że jak słuchacie tych tfu pisiorskich wypocin, tego obrzydliwego propagandowego bełkotu, to Wam się odechciewa wszystkiego, rzucacie mięsem na lewo i prawo, dostajecie #!$%@?, nerwicy albo nie wiem, macie łzy w oczach, że jedna partia cofnęła nas nawet nie o 30 lat, a o jakieś 60, do czasów najgłębszej komuny? Albo i jeszcze gorzej. Tak bezczelnie manipulować, tak bezczelnie kłamać. Przecież Urban to przy spindoktorach z tvpis był leszczem.

A na Holecką naprawdę nie mogę patrzeć. Jak można być takim człowiekiem? Ona ma jakiegoś męża, dzieci? Czy jej bliscy są w stanie na nią w ogóle spojrzeć i z nią porozmawiać? Jak myślicie?

#tvpis #bekazpisu #neuropa #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
@Goofas: ja staram się co jakiś czas obejrzeć, żeby nikt nie zarzucił mi "braku obiektywizmu", ale z każdym obejrzanym odcinkiem tego pieprzonego non-reality show czuję, jak staję się o parę miesięcy starszy, a głowa mi siwieje. Coście uczynili z tą krainą...
  • Odpowiedz
A na Holecką naprawdę nie mogę patrzeć. Jak można być takim człowiekiem? Ona ma jakiegoś męża, dzieci?


@mentalista92: Nie wiem czy to prawda, ale ponoc jej syn jest lekarzem czy studentem medycyny i zestawiali to ze szczuicem na lekarzy, bo to akurat był okres protestów.

Ona pewnie nawet nie widzi niczego niewałsciwego w tym co robi - wszystko wypiera lub usprawiedliwia.
  • Odpowiedz