Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki () Nie jesteśmy cierpliwi, żeby czekać, aby stać się pomarańczką, więc dajemy znać o sobie teraz i oczywiście zaczynamy od #rozdajo. W ten i następne razy mamy i będziemy mieli coś dla Mirków spod Tagu #motoryzacja.

Krótko o nas: jesteśmy firmą z Lublina która powstała w Sierpniu 2017r, sprzedajemy chemię, oleję oraz akcesoria do samochodów a także opaski ślimakowe/gbs/kablowe. W naszej ofercie znajdziecie produkty takich marek, jak Pulsar, Petro Canda, Wolver, Tungrsam, Mobil Medic, Brumm, Nu Finish, Norma, Gemi, Coroplast, WD-40, Bioline, Zollex, Loxeal, Gunk.

W dzisiejszym #rozdajo do zgarnięcia 6 x Pulsar CLIMA FRESH środek do czyszczenia klimatyzacji 300 ml.

Mam nadzieje że spodoba wam się szata graficzna produktów firmy Pulsar ( ͟ل͜)

Zachęcam do polubienia Funpage, będzie tam można znaleźć dodatkowe konkursy oraz promocję.

Zasady są następujące:
1. Plusujecie ten wpis, dzięki czemu bierzecie udział w grze ( 22 Maja, do godz. 22,00).
2. Zielonek nie uwzględniamy w losowaniu (o, ironio losu ( ͡° ͜ʖ ͡°))
3. Losujemy przez Mirkolos.
4. Wysyłka po uzyskaniu danych do wysyłki.

Powodzenia!
rajdlafurypl - Czołem Mirki i Mirabelki (づ•﹏•)づ Nie jesteśmy cierpliwi, żeby czekać, ...

źródło: comment_1590060398rKHnN0EajTPMuWTzYvrrpV.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Duże prawdopodobieństwo na wygraną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rajdlafurypl Może jakiś poradnik jak używać tego środka? Zwykły Mirek oczyści klimę samodzielnie? Jestem zielony przy samochodach nic nie zepsuje?
  • Odpowiedz