Wpis z mikrobloga

dzień dobry, ten Sławeczek #!$%@? wydzwania do mnie i straszy że mi usunie kanał, to ja otworzę drugi będzie zmienione hasło nie będzie miał do mnie dostępu, on mnie k#rwa nie interesuje, wybił się k#rwa, dostał kanał a teraz k#rwa #!$%@? głupoty na mnie, zarabia na mnie, widzicie jacy są ludzie, kiełbasę podgrzewam, poprałem, widzowie świeczkę postawili znęcają się jak ta łachudra górska, niech przyjedzie zostanie rozwalony, dostałem mandat 200zł, (gada z babą przez tel)
X: majorku a ty czytasz komentarze?
M: nie czytam
X: to powinieneś zacząć, ludzie cię wyzywają pod każdym, a po nagraniu jak powiedziałeś że cię Sławek nagrywa ludzie stanęli za tobą i cię bronią
M: on powiedział że mi usunie kanał, dziś hasło zmienię
X: to kochanie zmień i zmień na mailu, on usunął tą rozmowę, ludzie mówią że Sradek to śmieć, zmień misiu kanał bo on ci usunie i nie będziesz zarabiał, masz dużo filmów tobie pieniążki lecą, zmień hasło na konduktorka123 żeby on się nie kapnął, musisz iść do informatyka żeby on nie miał dostępu, zrobi ci ustawienia fabryczne, on cię nonstop nagrywał robił z ciebie debila, ludzie cię wyzywali i mieli cię za idiotę, to Monika 2
M: to gej #!$%@?
X: udawał że jest twoim przyjacielem
M: wydzwania do mnie
X: weź kamerę i zadzwoń, spytaj czemu mnie ch#ju nagrywałeś, teraz usunął i będzie się wypierał, teraz ludzie cię lubią
M: ja to nagrywam
X: udawał twojego kolegę, zarabia na tobie fałszywa k#rwa, ludzie piszą że chcesz Konona zabić i przejąć chatę, ja nie wierzę w to, on zrobił k#rwa z ciebie najgorszego, ludzie piszą że za 2 dni go przeprosisz, tak jak Monika #!$%@? rude fałszywce
M: to te górskie k#rwy, nieogolona szmata, wybił się na mnie
X: tam jest 50 rozmów z tobą, uważaj majorku z kim tańczysz, w końcu otworzyłeś oczy, to k#rwa nie człowiek
M: pa całuski
X: buziaczki, kocham cię pa
M: rozmawiałem z konduktorką, film usunął i widzowie są za mną, z takimi trzeba robić porządek, ciśnijcie z nim
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - dzień dobry, ten Sławeczek #!$%@? wydzwania do mnie i straszy że mi usunie ...

źródło: comment_1590040918jonDgCxiymxsoBjea0GCIi.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz