Wpis z mikrobloga

@is_m4tt: byle bez takiej patologii jak tagowy guru. Patologią nazywano tu kiedyś wafli, którzy w sumie są normalnymi, czasami wesołymi ludźmi a nie jak wielki artysta co jak nie z gołym zadem w biały dzień po mieście lata, to z majtami na paszczy ewentualnie chleje i tym się szczyci na story, ze w spelunie mieszka. Bo przy takim bajzlu jaki tam jest trudno to mieszkaniem nazwać. A jeszcze szukają naiwniaka coby
@is_m4tt : jasne tylko bez aż tylu manipulacji,bez sztucznego na siłę konfliktowania by sie wszysycy pozabijali, bez tylu zadan dzielących uczestników wiecej wspòlnych i ciekawych zadan ktòre by trwaly przez większość dnia a nie 3 godziny .Wiecej imprez, wiecej pozytywnej rozrywki,z konsekwentnym i sprawiedliwym wielkim bratem, mam tu na mysli szczegòlnie łamanie regulaminu, bez promowania jednego czy drugiego uczestnika, zwròcenie wiekszej uwagi na strim,
@is_m4tt: na stan dzisiejszy uzbrajam się w cierpliwość i wolałbym doczekać edycji wiosennej 2021. Idealny reset psychiczny, świetny klimat, jeszcze tylko dobra ekipa, która będzie żyła po swojemu, bez tych sterowanych dram od góry. Dramy są fajne i są potrzebne o ile nie są tak perfidnie reżyserowane. Zacząłem sobie oglądać na player wiosenną edycje i jak widzę na stronie thumbsy z jesiennej, to mnie tak odrzuca, że nie potrafiłbym w to
@crazy_frog: Jest na to prosty sposób. Brać ludzi Pozywnych, Przyjaznych, Młodych i Starszych nawet 60 latka jak się zgłosi i nawet 18 latka. Osoby po prostu zwykłe i nie mam na myśli 1 lepszą osobę z ulicy ale osoby, które nie myślą, że są najlepsze i idealne, albo rozpłaczą się po 1 dniu bez mycia i będą chciały wyjść z domu, bo one przyzwyczajone do luksusów. Mogą być już osoby jak
@FERDOL: Mam tak samo. Jesienna edycja przez krótszy dzień powodował u uczestników wrażenie, że już późno i im się nie chciało. Można ich winić ale i trzeba zrozumieć. Wiele osób ma tak podczas jesieni i zimy, że są mega zmęczeni. Nawet nic nie robiąc.
@Adu_Jean: Tez o tym myslalem. Moze nawet odwròcic godziny HP z BB by pociagnac ogladalnosc BB bo ostatnio bylo z tym słabo. Ale filmy tez jakies musza puszczac...To juz gdybanie. Lepiej po cichu miec nadzieje by sie nie rozczarowac. Pewnie w czerwcu sie okaze.
@Przemas129: Normalne zadania a nie "Damy wam kostiumy przebierajcie się..... No i tyle dalej sami myślijcie na czym polega zadanie no i generalnie improwizujcie" Niech zadania będą określone jasno na czym polegają i niech trwają tak jak napisałeś dłużej niż 3 godziny to i uczestnicy nie będą znudzeni. Niech uczestnicy czują, że coś się dzieje, a nie weszli do programu i czują się jakby to oni mieli sami sobie zadania wymyślać
@Adu_Jean: same pomysly na zadania tygodniowe , przynajmniej w większości nie byly zle , tylko z realizacja bylo krucho, te turbodrzemki, do tego atmosfera jaka panowała, miedzy większością uczestnikòw a wiadomo kim. No còz. Oby wyciągnieto wnioski, juz chyba bardziej tego nie spieprza.