Wpis z mikrobloga

@vuelo: mniej zgięte niż w sporcie. Ogólnie siedzisko jest dosyć duże, więc można przybrać pozycję bardziej wyprostowaną, jak i bardziej sportową - jeśli się chce oczywiście. Ogólnie - jest wygodnie :)
@cajar: kiedyś miałem okazje pojeździć na zzr 1200. O ile się jest 200 cm i 120 kilowym #!$%@? jak mój sąsiad, do którego owy motor należał to ma to sens. Natomiast przy moim 180 cm i 83 kg wagi to męczarnia była
@cajar fun fact: ten motocykl posiada oficjalny rekord predkosci w Polsce. Jechal nim niejaki Szajba zaraz po otwarciu autostrady A2. Licznik pokazal ponad 320, pomiar wykazal 299.4 kmh :)
@ponik_kolny: ja mam 175cm wzrostu, ważę około 90kg i jest OK. Zanim kupiłem zrobiłem spory research w necie czy ciężko się nim manewruje i mogę potwierdzić to co inni mi pisali - nawet na parkingu nie czuć tak bardzo tych 268kg masy własnej. Fakt - czuć, że to ciężki motocykl, ale spodziewałem się, że będzie dużo gorzej.
@vuelo: wszystko zależy od prędkości. Do 120-140 jest raczej cicho i spokojnie, a powyżej tych prędkości trzeba się położyć niżej na zbiorniku żeby było bardziej komfortowo pod względem wiatru.