Wpis z mikrobloga

@pyroxar: podlicz sobie ofiary wszystkich wojen wywołanych przez chrześcijan. II WŚ 50-80 mln - Hitler (katolik), I WŚ 40 mln - wszyscy władcy którzy ją wywołali byli chrześcijanami. czyli 90-120 mln ofiar w zeszłym wieku. A jeszcze są zbrodnie dokonane przez miłujących Jezusa chrześcijan w Afryce, wymordowanie Indian w obu Amerykach. To wszystko dokonali chrześcijanie. Handluj z tym.
  • Odpowiedz
masz jakieś statystki?


@pyroxar: Nie ma takich statystyk, bo trudno realnie oszacować ile osób zginęło w imię chrześcijańtwa.

Natomiast jeśli ty komunistycznych zbrodniarzy podpinasz pod ideologię Marksa (bo socjalizm), to na dobrą sprawę można każdą wojnę, w której uczestniczyli chrześcijanie, podpiąć pod
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Hrjk: Hitler nie podział wiary ani nauk katolickich. Nie zabijają mówi to panu coś? Jak możesz zatem twierdzić, zs to wina chrześcijan? Jakos nie dziwię się, że masz plus od @waro

Siebie warci jesteście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szanowny @waro: Marks wiedział co robi, sam w manifeście opracowywał rewolucję. Puk puk. Poczytaj sobie. Ja czytałem.
  • Odpowiedz
Marks wiedział co robi, sam w manifeście opracowywał rewolucję. Puk puk. Poczytaj sobie. Ja czytałem.


@pyroxar: To daj w końcu te cytaty nawołujące do zabijania
  • Odpowiedz
Z takimi klamrami naziści chodzili i palili innych ludzi w piecach.


@waro: To klamra wojsk niemieckich bez względu na ideologię - używana również w Wielkiej Wojnie. Naziści raczej inne symbole nosili, mało katolickie.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: handluj z tym. Czy będziesz opowiadać bajki o jego pogańskości, skoro sam śmiał się z przekonań Himmlera. Natomiast chrzest jest podobno niezbywalny, a Hitler był ochrzczony jako katolik. Tak przynajmniej twierdzą katolicy, gdy ktoś chce się wypisać z tego kółka zainteresowań i z uporem maniaka podają że w Polsce mieszka 98% katolików.
  • Odpowiedz