Wpis z mikrobloga

#fallout76
Hej, przeniosłem bazę z zielonego kółka do czerwonego,
https://i.imgur.com/83U01sY.jpg
nie wiem czy inwestować czas i robić tam bazę dla postaci lvl 60, pierwsza postać w grze, niezbyt zbalansowana, jeszcze nie poprzechodziłem głównych wątków, z itemami/brońkami/zbroją też tak sobie, tam gdzie miałem bazę było blisko do sklepu(obok stacji kolejowej), sporo eventów, mobków do tłuczenia, ale za niski level mają, wolno mi szło, jeszcze nie zwiedziłem południowo wschodniej części mapy, tej na czerwono.

Najbardziej brakuje mi sklepu zaraz przy wejściu do bazy, jest jakiś item/towarzysz/sposób by sprzedawać rzeczy w bazie?

Czy te dykty na zdjeciu niżej do wystawiania broni na pokaz na ścianie w domu są zbugowane?
niby naciskam R by przydzielić broń na wystawę, ale tylko chwilę myśli i nic się nie dzieje.
RabarbarDwurolexowy - #fallout76
Hej, przeniosłem bazę z zielonego kółka do czerwone...

źródło: comment_1589892571ecuTuRfFo8AyPV6wA1DJch.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Ja osobiście campa mam na terytorium toksycznej doliny. Mam dostęp do wody, ołowiu, sprzedawców lecz często atakują mnie radskorpiony i Ci naczelnicy więzienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście nie polecam robienia na bagnach campa bo z własnego doświadczenia wiem że ciężko bronić tam bazy i czasem potrafią zaatakować cieżkie do pokonania potworki

Co do pytania ze sprzedawcami. Czasem obok mojego campa pojawia się podróżny sprzedawca. Nie
  • Odpowiedz