Wpis z mikrobloga

Dla przemcela jest jeszcze dzisiaj ostatnia szansa.

Na jego miejscu, jeśli zjechał z rajchu i ma te kilka euro w skarpecie, wziąłbym sobie najlepszą sucz z roksy. Opłacił ją na tyle sowicie, by pozwoliła się skrajnie zeszmacić i zrobić jakieś zdjęcia, czy filmiki na prywatny użytek.

Potem poczekałbym na wybuch radości wykopków z powodu maga.

A następnie wykonał kontrolowany przeciek wspomnianych fotek z ruchańska potężnej karyny, na przykład zdjęcie na którym ręka maestro przyozdobiona w dziarski tatuaż "nigdy się nie poddawaj", wymierza siarczysty plask prosto w policzek opalonej, cycatej, nagiej brunetki oblanej nasieniem.

Potem zaś siedziałbym zajadając marsa proteinowego i się śmiejąc obserwując reakcję tagu.

Przemcel, do dzieła, zostało niewiele czasu!

#przemcel #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
  • 24
@ZPoetaZ: masz jakiś kompleks na punkcie tej piwnicy czy o co chodzi? Ja przemcelowi dobrze życzę i wiem, że tutaj czasem zagląda, więc dałem mu konkretny, odważny pomysł.
Cały czas o nim #!$%@? jakbyście nie mieli własnego życia, więc jeśli on jest przegrywem to wy w tym "fachu" go prześcigacie xD


@ZPoetaZ: Jakie "wy", o czym ty bredzisz? Odnosisz się do jednostki, czy do ogółu?
@normix1 no Przemasowi na pewno tak bardzo zależy na tym aby wykopki na tagu się z niego nie śmiały, że przewali grube euro na takie akcje. Zresztą wcale bym się nie zdziwił gdyby on wrócił mając okrągłe 0 euro w kieszeni.