Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki z #uk czy przy koncu umowy na internet zwykle zmieniacie dostawce czy zostajecie przy tym samym? Negocjujecie cokolwiek zanim dokonacie zmiany? Czy nowy dostawca ogarnia zmiane tak jak przy np energii?
  • 9
  • Odpowiedz
@adriano30 Ja mam hyperoptic, skończyła się umowa stała i przeszło na 35f miesięcznie. Napisałem na czacie czy da się taniej, odpisali ze za lojalkę na rok obniża do 26 i Zwrócą różnicę za pobrany miesiąc. Minuta roboty, jestem 108 funtów do przodu.
  • Odpowiedz
@adriano30 mi się Virgin kończył, wysłali list przed końcem z info, że będzie drożej. Zadzwoniłem, powiedziałem im, że dla nowych mają taniej, nie mówiąc już o konkurencji, to mi zeszli do poziomu najtanszej oferty jaką znalazłem.
  • Odpowiedz
@adriano30 ja miałem bt i na przez dwa lata płaciłem 26, później 32 czy jakoś tak. Teraz przeszedłem na onestream i za szybszy internet płacę 22. Moim zdaniem warto sprawdzić czy nie ma czegoś lepszego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adriano30: podobnie jak z ubezpieczeniem, dzwonisz, mówisz że konkurencja oferuje lepszą cenę i nagle z rękawa wypada im specjalna oferta dla lojalnych klientów.... Wkurzające to jest po czasie, chociaż za wygodę się płaci...
  • Odpowiedz