Wpis z mikrobloga

gram sobie w to od jakiegoś czasu, cienki jestem jak barszcz, ale nic to. grinduje sobie różne brońki (głównie mp5, m13 i m4), zacząłem też rozwijać FALa (bo mam sentyment ;)), ale jakoś nie jestem jak narazie zachwycony osiągami (nie pamiętam który lvl broni, jakoś -nasty). pytanie do tych, co dłużej w tym siedzą - jest w ogóle sens? chodzi mi raczej o zastosowanie na dłuższym dystansie, bo na close/mid mam to właśnie mp5/m13
#warzone
  • 13
@Mega_Smieszek: m13 jest spoko jak walisz heady. W innym przypadku lipa bo na środek ciała ma niski damage w porównaniu z resztą szturmówek. Najbardziej uniwersalna jest M4. Na duże odległości ze szturmówek spoko jest grau, ale trochę brakuje mu z bliska. RAM7 zadaje mocne obrażenia ale ma odrzut nad którym nie każdy umie zapanować.
A jak chcesz na daleko i pojedynczy ogień to typowe snajperki. HDR i tyle.
@turfa8: @thewickerman88: @Sympatyczna_Kapibara: @Mega_Smieszek: @Dupcyfer:
dzięki wszystkim za odpowiedzi, szanuję. zadając to pytanie chodziło mi jednak konkretnie o opinie nt FALa :)
kurde, mam taki "problem", że układając loadout zależy mi chyba nawet bardziej na subiektywnej, nieuchwytnej fajności, niż obiektywnej skuteczności :) z tego właśnie powodu chciałem jakoś wkomponować FALa. ale z racji tego, że nie strzela ogniem ciągłym, raczej słabo się nadaje na bliski i średni
@kossakov: na krótki tylko mp5 i mp7, jeżeli chcesz bawić się m13 na srednie/dłuższe, ale nie za dlugie dystanse dodaj sobie celownik VLK. Opinia na temat FAL jest chyba jedna, nie opłaca się nim grac. Chyba, ze masz duzy sentyment to pobiegaj z nim troche i zobaczysz, ze bedziesz celowal w ax i hdr po kilku rundach.