Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 381
Przestrzegam przed używaniem #hulajnogaelektryczna firmy logosharing na terenie Trójmiasta.
Nadziałem się u nich na Day Pass 20zł za 40min i start gratis. Sądziłem, że to jednodniowy pakiet, niestety jest to subskrypcja na 30 dni, która pobiera codziennie z konta opłatę.
Nie ma możliwości odstąpienia od umowy, anulowania subskrypcji, usunięcia konta. BOK odpowiada mailami z automatu.

#gdynia #gdansk #sopot #wykopefekt zawołam @niebezpiecznik-pl może będzie chcieli się przyjrzeć ich aplikacji.
DKK1306 - Przestrzegam przed używaniem #hulajnogaelektryczna firmy logosharing na ter...

źródło: comment_1589787778NDRtD8L2yqMPhJNfE91CFh.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@DKK1306: przecież musisz mieć możliwość odstąpienia od umowy i to reguluje nasze prawo. Nawet w regulaminie jest info, że możesz wyłączyć automatyczne przedłużenie subskrypcji.
  • Odpowiedz
@Ka4az: tak, możesz wyłączyć automatyczne przedłużanie subskrypcji czyli dla opa to oznacza tylko tyle, że po miesiącu nie przedłuży mu się subskrypcja na kolejny miesiąc.
  • Odpowiedz
@Yogi22: tam jest dzienna subskrypcja na 20 PLN, miesięczna jest po 300 zł. On wybrał dzienną i po wyłączeniu na następny dzień mu już nic nie pobierze.
  • Odpowiedz
@Ka4az: zwróć uwagę na minimalny okres trwania subskrypcji. Dla dziennej minimalny okres wynosi 30 dni, a więc odnowienie subskrypcji następuje po trzydziestu dniach. W regulaminie też masz, że nie możesz wyłączyć automatycznego doładowania portfela w trakcie trwania. W ogóle to dla mnie popieprzone że subskrypcja która nazywa się SUBSKRYPCJĄ DZIENNĄ i cena podana jest za DZIEŃ trwa MIESIĄC, ktoś tu ostro oszukuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yogi22: Ja wszystko sprawdzałem wtedy w apce, ale widzę, że na ich stronie internetowej też nie ma ani słowa o tych 30 dniach. Na dole w stopce dopiero jest regulamin
  • Odpowiedz
@HeexxD: @Yogi22: no chodzi o to, że oszustwo. Subskrypcja to subskrypcja i można z niej zrezygnować, natomiast u nich to bardziej jest subskrypcja z rozłożonym kosztem na dzienne raty. Wysłanie maila z odstąpieniem od umowy, można też listem i koniecznie złożenie skargi. Warto temat rozdmuchać żeby nikt inny się już nie nabrał.
  • Odpowiedz
@DKK1306: to są takie janusz #!$%@? jakich mało. zacznijmy od tego, że w momencie wprowadzenia na rynek reklamowali sie apką na obie platformy ale iosowej nie było przez dlugi czas. Oni jako pierwsi i chyba jedyni ustawiali te gówna w poprzek ścieżek rowerowych. Mam nadzieję że im ten biznes zdechnie do wakacji
  • Odpowiedz
@DKK1306: #!$%@? nadzialem sie tak kiedys na tidalu na jakas opcje max. Pierwszy miesiąc za free, ale trzeba było podać dane do karty. Później zzeralo automatycznie chyba z 60 zl co miesiac, a ja tego nie zauwazylem przez pol roku xd
  • Odpowiedz
@HeexxD: Dzwoniłem na infolinię konsumencką podaną na stronie UOKiK. Zalecili jak najszybciej odstąpić od umowy oraz zgłosić firmę do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Gdańsku. A także pisemnie zgłosić sprawę do UOKiK.
  • Odpowiedz
  • 2
@DeafSilence ja na przykład trzymam pieniądze nie na głównym koncie, w mbanku jest jakaś opcja odkładania i tam można sobie zbierać pieniądze na jakieś swoje cele, no i cała kasa na to subkonto, więc żadne płatności kartą nie przejdą dopóki sobie nie wejdziesz do apki i nie przelejesz środków na główne konto. Kilka razy mi już uratowało środki jak netflixy czy inne dziadostwa chciały pobierać kasę z automatycznych subskrypcji
  • Odpowiedz