Wpis z mikrobloga

Hej! Szybkie pytanie: Logitech już dobre parę miesięcy temu wypuścił klawiaturę Ergo K860.
Mój ergo M$ powoli ma coraz większe problemy więc chciałem sobie zakupić bo zapowiada sie naprawdę dobrze, ale ...
Newsy w PL były już w styczniu, w Niemczech klawiatura dostępna na Amazon ale z ich układem więc nie bardzo chcę kupować tak, a w Polsce ani widu, ani słychu. Można gdzieś znaleźć w ogóle informacje czy będzie dostępna w PL i kiedy? Pierwszy raz się spotykam z tym, żeby produkt tego typu miał takie opóźnienie z ogólną dostępnością w PL

#pcmasterrace #logitech #klawiatura #programowanie
trustME - Hej! Szybkie pytanie: Logitech już dobre parę miesięcy temu wypuścił klawia...

źródło: comment_1589781835eXnuCddubxr1zF9BBGUYIt.jpg

Pobierz
  • 33
@trustME: @Best11: Odkopałem wpis bo też szukam tej klawiatury. Udało wam się ją zdobyć? Na amerykańskim amazonie są ograniczenia terytorialne na wysyłkę. Na niemieckim amazonie jest od ręki ale ma układ qwerz i wysoki enter. Ogólnie w EU ciężko ją znaleźć. Może jakiś znajomy w US coby kupił lokalnie i przesłał do PL prywatnie.
@Best11: sklep by musiałbyć z EU to wtedy na 0% VAT można, ale skandynawska będzie miałe ich dziwne literki pewnie... :/
A napisałeś czy mają zamiar wypuścić NORMALNĄ English International dla EU? Ja pytałem parę msc temu "Staramy się żeby produkt był dostępny"
@mindful_squash @trustME: Odpisali, że w EU nie posiadają innych rodzajów.
Ja właśnie zamówiłem klawiaturę na duńskiej wersji (Qwerty) :D ze strony logitech.
Jak działalność jest w VAT UE to wyszło 730,89 DKK czyli około 446,04zł.

Dam znać jak dojdzie. Od 4-7dni niby.
@trustME: sorki za zwłokę z odpowiedzią. Na duńskim Logitechu kupowałem. Najpierw podaje się samą nazwę firmy. Później w kolejnym ekranie jest bodajże sposób płatności, później dopiero jest przejście do podania nipu (pamiętaj o początku PL) i w sumie tyle. Ja wpisałem NIP i kliknąłem Enter, później było ostateczne podsumowanie z obniżoną kwota i można było zamówić :)