Wpis z mikrobloga

Witam, możecie polecić jakiegoś moda który wytrzyma dłużej niż pół roku? Miałem Aegis Solo 100W i padł po pół roku, teraz Tesla XT Mini i również padł po pół roku... Nie spadły ani nic z tych rzeczy nagle przestawały działać (pierwsze objawy to wyłączanie /resetowanie)...
#epapierosy #epapieros #vape
  • 16
@xeal: z tych średnich to VooPoo Drag 2 długo mi wytrzymał i to nie w byle jakich warunkach bo pracowałem fizycznie na magazynie ciężkim i w gospodarstwie rolnym.
co tam jest takiego ze sie tak psują, Aegis to mi sie nagrzewał, jeszcze zrozumiałem ale Tesla XT Mini, przeszedłem na single coila i chmurzyłem na 30-35W , 2 akusy to ani sie nie nagrzewało.... oszaleć mozna
@Konradios: mam aegisa ale na 18650 i padl po pol roku... tydzien po gwarancji, tzn nie padł co przy około 80-90% batki pokazuje low battery, probowalem na nowych, starych i to samo i nie tylko ja mam ten problem... w necie duzo tematów
@xeal no to wiadomo aegis solo to jest młodszy i gorszy brat orginalnego aegisa. Z tym na 26650 jedyny problem po 3 latach to to, że czasem trzeba przycisnąć delikatnie mocniej przycisk bo nie łapie. GeekVape Shield i Aegis 100W 26650 to zestaw który możesz przejechać czołgiem i mu prędzej ustnik pęknie niż szkiełko i ekran. Polecam z całego serduszka.
@Konradios: mialem evic'a z joyetecha i go katowalem z 3 lata, dopiero jak moja kobita mi go upuscila to cos sie zepsulo ze dawal max prąd i nie dzialaly ustawienia... teraz to robią jakies buble kurde... albo kupic moda za 600+ ale na taki mnie nie stac
@xeal: Moja Tesla Punk ma ponad rok:D. A drugim boxem jaki mam jest Vandy Vape Swell i w tej sredniej polce cenowej to myslę że bardzo fajny wybór. Działa bez zarzutu a mam go od czasu kiedy mozna go bylo kupic w edymie. I jest leciutki:D