Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 295! W piątkowym wysrywie, zatytułowanym "Afera Kluskowa", padło 14 HASEŁ i bingo! Wyniki:
Ogólnie cały odcinek to REKLAMAKA restauracji z kluskami, która przysłała ulańcowi swoje produkty. marcinek podjarany, ja pierdziele było mówione żeby nie karmić misia, ale słychać że morda mu się cieszy. Na to wszystko KASANDRA odpowiada mu, że może nie jeść, ale #kieleckiulaniec nie komentuje tej bezczelnej uwagi. Wszystkie produkty PRZEMACANE.

JĘZYK POLSKI: KASZANDRA!!; to nie KARME; majonez DŻONOSOWY; DZISIEJ; PULT pork; SE; DRUSZLAK; TUTEJ; panie KLUSKU!;

0:27 JA PIERNICZE, Chińczycy oprócz wirusa przysłali jeszcze ćmę.

TZS 1:58 KURNIA, Panie Kluska! Było NIE KARMIĆ MISIA! Po tej kwarantannie, ja #!$%@?, tak się spasł że po prostu masakra. Tak, za to wcześniej był zgrabny i powabny XD

BEK/ODBICIE 2:30 Kwasy żołądkowe już szykują się na napychanie bebzuna.

3:50 JANUSZ PRZY KORYCIE zarządził, Kasandra musi "dzisiej" to jeść, skoro przyszło. Przecież głupio by było, gdyby reklamaka miała stać w lodówce.

4:49 Panie Klusko, zaraz będziemy TESTOWAĆ i będzie sroga opinia, niby nie karmić misia, ale #ussponton wszelkie takie rzeczy popiera.

5:12 Tradycjnie, LINK DO SKLEPU W OPISIE.

5:52 KOMORA RADZI żeby knajpa wysyłała rzeczy w opakowaniach zdatnych do zamknięcia, może pudełeczka, może tubki? Kij z tym że worki są zamykane hermetycznie, przez co jedzenie się nie psuje, panie Klusko, napierniczaj pan do tubek!

BŁĄD TECHNICZNY 8:11 "Ja wtedy przepro..." i jeb, cięcie! Kasandra, znaj swoje miejsce w szeregu, Twoje zdanie się nie liczy.

Z DYSTANSEM! I nie karmić misia!

Link do wysrywu: https://youtu.be/Ydijig7j1os
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 295! W piątkowym wysrywie, zatytułowanym "Afera Kluskowa", ...

źródło: comment_1589707547K9iNzglxUwyEAT1kDG2LtI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz