Wpis z mikrobloga

Wie ktoś mam problem z gta 5 na epicku. Pobrałem gierke ale gdy próbuje odpalić giere to wyskakuje "nie udało się uruchomić gry prosze zweryfikować pliki gry" no i zrobiłem to i nic nie pomogło ktoś coś?
#gry #epicgames #gtav
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spróbuj reinstalla gry, jak nie pomoże albo nawrt i przed reinstallem poszukaj poradników na yt jak rozwiązać problem, jest ich pełno i często dzięki nim rozwiązałem problem. U mnie z tym wystarczyło poczekać i zainstalować biblioteki c++ i wszystkie potrzebne składniki do gta i wszystko śmiga. Pewnie nie masz pobranej którejś z biblioteki. Zanim cokolwiek zrobisz jeszcze raz sprawdz spójność i zweryfikuj pliki gry. To musi pomoc jak nie to zrób całkowicie
  • Odpowiedz
Bardzo też możliwe że po prostu twój laucnher rockstar games jest nieaktualny wyszukaj aktualizacje na epicu jak i na rockstarze i gdy takie będą pobierz urufhom ponownie launcher i powinno śmigać. Zrób wszystko od nowa i postępuj zgodnie z tym, po zrobieniu jednego punktu sprawdzaj czy problem ustąpił
1. Weryfikacja spójności i plików gry i instalacja najnowszych sterowników do podzespołów
2. Aktualizacja rockstar games launcher i epic games launcher
3. Przeinstalowanie launcherow rockstar games i epic games
4.reinstall gta 5
5. Zainstalowanie najnowszego directx i c++
  • Odpowiedz
jakby ktoś na przyszłość szukał odpowiedzi. Jeśli masz gta 5 na epic games (nie ważne czy za darmo dostałeś czy kupiłeś) i pojawia ci sie ten błąd przy uruchamianiu to wystarczy że uruchomisz launcher rockstar games i klikniesz na epicu uruchom. Najprawdopodobniej po prostu, żeby działało gta trzeba mieć w tle odpalonego launchera od rockstara. W moim przypadku zadziałało
  • Odpowiedz