Wpis z mikrobloga

#wykopowyalbumroku Rap 2004, od razu myk bonusowa (pierwsza część tutaj)


Rap 2004 - bonus

  • The Streets - A Grand Don't Come For Free 14.7% (10)
  • De La Soul - The Grind Date 11.8% (8)
  • Ill Bill - What's Wrong With Bill? 2.9% (2)
  • Diplomats - Diplomatic Immunity II 2.9% (2)
  • Necro - The Pre-Fix of Death 14.7% (10)
  • T.I. - Urban Legend 8.8% (6)
  • dalek - Absence 2.9% (2)
  • Ludacris - The Red Light District 8.8% (6)
  • Jadakiss - Kiss of Death 1.5% (1)
  • Lil Wayne - Tha Carter 30.9% (21)

Oddanych głosów: 68

  • 14
  • Odpowiedz
@Sefton:
Masz problem ze zrozumieniem? XD twoje zdanie spoko, ale jak porównujesz coś do Norbiego, bo tobie się nie podoba i odmawiasz zasług temu albumowi to jesteś po prostu ignorantem i to dosyć pretensjonalnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie obchodzi mnie czy ci co się to podoba.
K.....6 - @Sefton: 
Masz problem ze zrozumieniem? XD twoje zdanie spoko, ale jak por...
  • Odpowiedz
@CojonesComoMelones:
W następnej nie dawaj Late Registration ani Cartera 2, bo były za popularne. I nie kieruj się recenzjami najważniejszych portali muzycznych. Ani tym bardziej @ShadyTalezz bo to, że przesłuchał ponad tysiąc albumów o niczym nie świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakiś wykopek, który czuje się ekspertem ci doradzi lepiej.
  • Odpowiedz
@kingkong256

"Impact of 50 cent" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś przesłuchał "ponad tysiąc albumów"? Super, ja "przesłuchałem" ponad 20k a 1k mam na cd + 500 na winylach, dzieciaku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MajsterZeStoczni:
Tylko mi nie chodzi o to czy wam się to podoba tylko w jaki sposób piszecie o tych albumach ( ͡° ͜ʖ ͡°) popłuczyny, porównywania jakieś bez sensu. Gdybyście dawali po prostu propozycje to nikt by nie komentował raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i nie jestem żadnym multikontem tamtegi xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KingKong256: dawałem propozycje to mieli je w dupie tylko wciskali własne więc nie daje swoich, a mam takã a nie inna opinie o fifty szeklu i tyle, gość nie repezentuje dla mnie swojã muzyką niczego wybitnego dlatego nie rozumiem jego "fenomenu"
  • Odpowiedz
@MajsterZeStoczni: typie o multi mnie oskarża xD sobota była sobie pojechałem na grilla a ty się spinasz o jakieś smieszne ankiety drugi dzień. Cały czas możesz dawać propozycje na listy a jak tak cię boli że są na niej raperzy których nie lubisz to zrób własne ankiety dla rapowych purystów.
  • Odpowiedz