Wpis z mikrobloga

  • 1901
Smutne nastały czasy dla Polski, dla Polaków..

- Telewizja publiczna zakłamuje rzeczywistości.

- Policja pacyfikuje protesty, używa gazu.

- Rząd zatrzymuje ludzi opozycji i dziennikarzy.

- Rząd nie chce wprowadzić stanu klęski żywiołowej, który gwarantuje ci możliwość dochodzenia odszkodowania. Jeśli ucierpiasz wskutek działań rządu.

- Rząd ustawami ogranicza ci prawa, i zdejmuje z siebie odpowiedzialność za podjęte decyzje w czasie epidemii.

- Rząd ogranicza nam wolność decyzją jednego ministra.

- Rząd nakłada kary administracyjne na niewygodne osoby.

- Górnicy zapowiedzieli protesty, rząd zaczął im robić od razu testy przesiewowe. A personel medyczny na dzisiaj nie może się tego doprosić.

- Wyborcy PiSu cieszą się z działań rządu.

#bekazpisu #zalesie #polityka
  • 35
  • Odpowiedz
@WildAnimal przestań być taki mądry, bo maxiu to jeszcze większa patologia umysłowa, której byłeś wyznawcą. Odpuść sobie politykę i nie głosuj już na takie gowna jak pis czy maxiu, czy inni oświeceni.
  • Odpowiedz
jeśli rząd zabrania ci pracować, zabrania ci prowadzić działalności. To powinien ci zwrócić utracone pieniądze. Stan klęski żywiołowej gwarantuje wszystkim możliwość zwrotu utraconych korzyści.

@WildAnimal: O rany, to dobrze że nie wprowadzili, jak by zaczęli ich spłacać to mielibyśmy albo większe podatki dla tych którzy musieliby na nich zapracować albo dodruk kasy i wzrost inflacji.
  • Odpowiedz
- Telewizja publiczna zakłamuje rzeczywistości.

- Policja pacyfikuje protesty, używa gazu.

- Rząd zatrzymuje ludzi opozycji i dziennikarzy.


@WildAnimal: Cholera, takie 3 pierwsze punkty, że już myślałem, że jednak piszesz o PO-PSL xDDD

Z wpisem się oczywiście zgadzam.
  • Odpowiedz
  • 1
@WildAnimal teraz to już lepiej niech nie wprowadzają żadnego stanu nadzwyczajnego, bo #!$%@? wie co im #!$%@?. Zresztą konstytucja jest bardzo lakoniczna jeśli chodzi o te odszkodowania i odsyła do ustawy. Zdaje się, że dotyczą one jedynie sytuacji, w których rząd zajmuje jakieś mienie (np. hotel w celu kwarantanny czy partie maseczek, żeby do szpitali dostarczyć), nie dotyczy natomiast kwestii "utraconych korzyści" czyli wymuszonego zamknięcia np. restauracji.
  • Odpowiedz
@WildAnimal: >

- Policja pacyfikuje protesty, używa gazu.

- Rząd zatrzymuje ludzi opozycji i dziennikarzy.

- Rząd nakłada kary administracyjne na niewygodne osoby.

- Wyborcy (...) cieszą się z
  • Odpowiedz
@WildAnimal hahahahah mordo napisałem o tym że pis to największe gowno. Ale kolonko jest nie lepszy, więc się nie sadz. Bo już pokazałeś jakim jesteś naiwniakiem będąc w kokanderce kolonki
  • Odpowiedz
@WildAnimal dlatego że tacy ludzie jak ty powinni odciąć się od polityki. Bo są jak choragiewka, głosują za jakimiś manipulantami bop myślę o obaleniu establishmenu. Niczym się nie różnisz od tego bydła z pisu
  • Odpowiedz
  • 0
@OsamaPepe ja już nie działam w polityce, tylko sobie komentuję :) A druga sprawa to każdy się myli, ale nie każdy potrafi się do tego przyznać.

A jak Ty chcesz mnie piętnować dlatego że się pomyliłem i do tego przyznałem. To Ty zwykły ćwok jesteś, jeszcze gorszy od tego szura golonko.
  • Odpowiedz
@WildAnimal: nie napisałeś o najgorszym liczbie rencistów i emerytów oraz o systemie na jakim opiera się to państwo czyli ludowa demokracja powszechna, ale masz szczęście, jakbyś napisał o demokracji to by nie wykopali, tak w nią wierzą.
  • Odpowiedz