Wpis z mikrobloga

Kupiłem lodówkę i się trochę rozczarowałem, liczyłem na fun tank a się okazało że kompletnie nie umiem tym grać, na każdym czołgu kręcę się na fioletowo a na tym ledwo spłacam HP, stąd moje pytanie, jak tym grać? Próbowałem grać jak TD'kiem w 2-3 linii ale to działo sadzi takie kalafiory że się tylko #!$%@?, a gdy próbuję zagrać agresywniej coś na wzór T30, gdzie wyjeżdżam i sprzedaję liścia za 1000, to z reguły przez wolne cofanie i tak się #!$%@?ę, jakiś złoty środek? :/

#wot
  • 16
@Thunderlane
@Prychacz

Mam 215 z czarnego rynku, ale jakoś się tak złożyło, że lodówkę też wyexpiłem, bo stwierdziłem, że będę miał gdzie załogę szkolić. Ale teraz tak myślę, że to chyba nie ma żadnego sensu. Czy lodówka w jakimkolwiek stopniu jest lepsza od 215?
@Prychacz: Eh, #!$%@?łem to barachło z garażu, szkoda ze byłem na tyle głupi i #!$%@?łem prawie 200 tyś wolnego expa idąc w te linię... A mogłem iść w konia, bo 8 tier mam za 0 do zbadania. ()

Nie zmienia faktu, że są bitwy w których zrobię 5-6 tysięcy, ale to jest #!$%@?... Bitwa jedna na 20, bo albo są trzy arty, albo jest focus EBR które