Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, jaki loadout z jakąś bronią na bliższy dystans+ snajperką na daleki? Myślałem o mp7 bo mam ją wymaxowaną+ czymś z #!$%@?ęciem. Jest więc do wyboru ax50 i HDR, co jest lepsze? Zależy mi na celowniku z bardzo mocnym zoomem i termowizją (coś takiego jak Godzina Czarownic).
#warzone
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JohnnyAK11: wczoraj oglądałem streama na którym gość podniecał się hdr'em. Ja sobie wymaxowałem m4, ale zastanawiam się czy go nie zmienić na grau'a i na drugą zacznę się bawić z hdr właśnie.
@JohnnyAK11: HDR strzela na ogromne odległości, ma mniejszy opad kuli i szybszy jej lot ale za to mała mobilność i trochę wolno celuje. AX-50 warto dać najdłuższą lufę i tłumik monolityczny bo zwiększa zasięg. Całkiem spoko gra się też Kar98 ale zasięg myślę max 200m i zdecydowanie mniejsze obrażenia ale zabija jednym strzałem w głowę. Ja głównie gram tym i jest super ale to nie znaczy, że tobie również taki zestaw
@JohnnyAK11: spróbuj na krotkie mp5, do tej pory biegalem z mp7, ale przestawiam się i musze powiedziec, że ladnie ta 5 kosi ludzi. Na długie - dla mnie ax50 i celownik zmiennoogniskowy. Szybko się celuje w porównaniu do HDR, duzo większa mobilność IMO, a poza tym opad kuli latwo wyliczyć.