Wpis z mikrobloga

Kochani, mam wrażenie, że zbliżające się wybory to ostatnia szansa na to, żeby odsunąć pisbolszewię od władzy. Naprawdę, wzywam wszystkich ludzi dobrej woli, żeby poszli na wybory i głosowali na kandydatów opozycji, a w II turze na osobę która tam wejdzie razem z Bierutem, przepraszam Dudą. Niezależnie od poglądów, trzeba powstrzymać to co się dzieje. Obawiam się, że już może być za późno, zawłaszczyli wszystkie konstytucyjne bezpieczniki demokratycznego ustroju. Analogie z 1947 r. są aż nazbyt oczywiste.

#wybory #protest #neuropa
  • 55
  • Odpowiedz
@Jedzid123: Mrzonka, opozycja jest zbyt rozdrobniona politycznie i światopoglądowo. Sugeruje być realistą i skupić się na tym, żeby jak najwięcej ludzi poszło na I turę głosować na opozycje. Czas na jednego kandydata przyjdzie w II turze, jeśli uda się do niej doprowadzić.
  • Odpowiedz
jest tak samo złe jak na komunistów,którzy rządzą nami.


@Jedzid123: Kolejny raz powtórzę, mnie nie musisz przekonywać żeby nie głosować na Bosaka. Ale nie zgadzam się, nie jest głosowanie na konfederacje w II turze, bo tylko taki wariant zakładam, tak samo złe bo wybory prezydenckie to nie wybory parlamentarne. W sejmie dalej rządziłby pis, ale byłby blokowany przez prezydenckie weta i o to chodzi. To można osiągnąć z każdym opozycyjnym wobec
  • Odpowiedz
@Jedzid123: Ja też bym wolał, ale świat tak nie działa. Powodzenia z przekonaniem konfederatów żeby głosowali na Trzaskowskiego w I turze. A jeśli mają nie iść na wybory lub iść i głosować na Bosaka to lepiej żeby zrobili to drugie i przyczynili się do II tury wyborów.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Jakim cudem jesteś liberałem i chcesz głosować na Bosaka, który otwarcie mówi, że ideologia katolicka powinna być nadrzędną wartością, którą ma kierować się władza oraz ogólnie ludzie i do tego jest zamordystą? Generalnie wezwanie popieram, ale musiałbym bardzo siebie nie lubić. Jeśli wejdzie do drugiej tury, ja i moja rodzina zagłosujemy na Dudę.
  • Odpowiedz
@Niezgodny:

ideologia katolicka powinna być nadrzędną wartością, którą ma kierować się władza oraz ogólnie ludzie i do tego jest zamordystą?

Jeśli wejdzie do drugiej tury, ja i moja rodzina zagłosujemy na Dudę


Ale dzban xD. No, ale zważywszy, że przeczytanie kilku zdań ze zrozumieniem cię przerosło, to nie dziwota że chcesz głosować na Bieruta.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? ten wątek to jakiś czeski film:

Op: głosujcie na kogokolwiek tylko nie dude

Ale czemu akurat na bosaka?

Op: na kogokolwiek, bosaka, nie bosaka nieważne

Ale czemu popierasz bosaka?

Op: nie popieram, głosuj na kogo chcesz

Lol op niby liberał a popiera bosaka

( _)
  • Odpowiedz