Wpis z mikrobloga

Duda jest do pokonania na spokojnie, jeśli wyborcy opozycji po prostu pójdą na wybory.

W pierwszej warto zagłosować na kogokolwiek byle nie Dudę


@RegularJohnny: @Andreth: ale nie pójdą. Ja mam w dupie taką opozycję i ten kraj. Z takimi elitami i taką opozycją to najlepsze co może mnie w Polsce spotkać to samolot do Berlina.

Niech sobie te gierki wewnątrzpartyjne uskuteczniają do samego końca. Platformy lub ich
@ZaplutyKarzelReakcji Mam nadzieję, że ochłoniesz do lata i jednak zagłosujesz, na kogokolwiek. Taka wyjebka na wszystko, bo się opozycja nie podoba jest nieodpowiedzialna w obliczu tak wielkiego zagrożenia jakim są kolejne lata rządów PiSu. Tak, nasza opozycja nie jest najlepsza. Natomiast najeżdżanie na nią cały czas doprowadzi do wariantu węgierskiego, gdzie opozycji już w ogóle nie ma. Będziemy mogli mieć fochy (i słusznie) do innych partii politycznych kiedy zażegnany antydemokratyczny PiS.
Taka wyjebka na wszystko, bo się opozycja nie podoba jest nieodpowiedzialna w obliczu tak wielkiego zagrożenia jakim są kolejne lata rządów PiSu.


@RegularJohnny: Nie ochłonę. Dzisiaj powiedziałem dość nieudacznikom i kretynom, którzy decyzje podejmują na podstawie zwykłych sondaży poparcia i nie gromadzą żadnych innych danych.

Platforma nie jest zdolna wygrać żadnych wyborów i pogódź się z tym, że będziesz mieszkał w kraju autorytarnym dzięki tym nieudacznikom.
Duda jest do pokonania na spokojnie


@RegularJohnny: #!$%@?. Po tym wszystkim co PiS #!$%@?ł jestem pewien, że następne wybory Duda albo wygra legitnie, albo zostaną sfałszowane. Za dużo ich kosztowało dojście do tego punktu żeby teraz ryzykować utratę władzy.

Ten kraj jest już stracony.