Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@PyraPrzeznaczenia: jak czytam tego typu wpisy i komentarze, to serio coraz bardziej przekonuję się do usunięcia konta. wykopki są w stanie dopierdzielić się do każdego, kogo życie opiera się na czymś więcej niż na wychodzeniu z piwnicy, szkoda nerwów
  • Odpowiedz
@kjeller: Dokładnie, możliwość rozmowy z więcej niż jedną osobą przekracza ich wyobrażenia. Myślenie w stylu - baba pozwala sobie na rozmawianie z mężczyznami, a potem ma czelność wychodzić z piwnicy i się z nimi spotykać. Pisze z gościem, spotyka się z nim, a w międzyczasie rozmawia jeszcze z innymi mężczyznami, przecież można tylko rozmawiać z jednym mężczyzną. Niech ktoś z tym coś zrobi, bo takie zachowanie jest karygodne.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Ale incele wykopki chcieli by Cie wyruchać i dlatego dostajesz minusy bo umawiasz się z normalnymi ludźmi a oni płaczą po kątach i jedyne co im zostaje to naśmiewanie się z tego gościa co miał złączone brwi a i tak jest lepszy od 99% tych wykopowych #!$%@?ów bo przynajmniej robi coś ze sobą i swoim życiem.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: w takim momencie pamiętaj, że są ludzie (nawet na wykopie), którzy Tobie kibicują. Nie robisz nic złego, a Twoje opisy randek sa ciekawe (raz na jakiś czas potajemnie lurkuję). W końcu znajdziesz swojego kandydata na męża, choćby to byl chlopiec nr 2137! ()
  • Odpowiedz
Moze randkowac ile chce ale te opisy za kwintesencją żenady. "He he he patrzcie na mnie jaka jestem towarzyska he he he kazdy mnie chce, a ja odrzucam ale jestem zOłZa he he he"
  • Odpowiedz