Wpis z mikrobloga

Chce powiesić w antyramie puzzle 2k elementów- puzzle są trochę mniejsze od antyramy, więc pod spód planuję dać czarny brystol. Wiem już z doświadczenia że niepodklejone obrazki zsuwają się w dół antyramy i czarna ramka z brystolu robi się niesymetryczna. Myślałam o taśmie dwustronnej, ale może ktoś z was ma w tej kwestii doświadczenia i podpowie co jest lepsze? Taśma, klej czy może jeszcze inne rozwiązanie?

#puzzle
  • 6
@Guta podpinam się do pytania. Z racji tego, że siedzę z synkiem w domu to poprowadziłem jego stare puzzle 8x2 elementy.
Udało mi się to wczoraj skończyć.
Myślałem o czymś podobnym jak OP tyle tylko, że boje się, że taśma nie utrzyma. Zastanawiam się nad butaprenem.
Chyba, że macie coś innego dobrego do polecenia?
Mamut z pistoletu silikonowego?
@inny_89 zateguj warstwą samemu, powinny się trzymać ( ͡º ͜ʖ͡º)

@SSKW nie mam problemu że spadającą antyramą, tylko z puclami zsuwajacymi się w dół ramki już po powieszeniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Guta No wiem. Jak masz te metalowe haczyki co trzymaja rame z szkłem to spróbuj położyć jakis kawalek czegos. Np 2mm tektura. Taki jak z tylu bloku z kartaki papieru. szkło powinno bardziej docisnąć puzzle do tej pseudo desczki z tyłu i nie powinny spaść