Wpis z mikrobloga

#wot
Mógłby mi ktoś powiedziec o zaletach i wadach art ZSRR i francuskich? Oprocz tego ze granie nimi powoduje ze noce z wujkiem stają sie przyjemne. Obecnie mam zrobione X niemiecką ale mam VII do zabawy i robie tez amerykance i brytole. No i tak mysle czy by kolejnych nie zacząć.
  • 14
@Placek_po_wegiersku: ruskie z tego co wiem mają małe wychylenia działa, mały dmg i ogólnie są #!$%@?
lata temu były chyba najlepszymi artami do walenia z AP i np. taki S-51 był mistrzem one-shotowania za 1500 dmg
po zmianach w arcie wydaje mi się że to taka nijaka linia i w sumie istnieje tylko po to żeby był pretekst do misji na stuna w drugiej kampanii dla ruskich
ale czekam na inne
@Placek_po_wegiersku: VIII tier był moim ulubionym w całym drzewku, pamiętam że miałem pewnego razu ace tankera 3 gry pod rząd xD, IX to w zasadzie te samo działo ale większe wychylenie działa, większa mobilność, większa celność i lepszy reload. O X nie mam nic do powiedzenia bo mam odblokowane ale nigdy nie kupiłem bo szkoda mi kasy (a misje póki co spokojnie robię IX tierem)
A jeżeli chodzi o wpływ na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Placek_po_wegiersku: mi się mega dobrze grało też niemieckimi artami, praktycznie każda od poziomu 5 wzwyż jest genialna. Wiadomo, bez załogi to nic nie ugrasz. Najcięższa była brytyjska arta, ale CGC wynagradza wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tym przypadku 8 i 9 tier przeszedłem na blueprintach.
@Given Niemieckie to.moje pierwsze mam juz X ale VII zostawilem do zabawy. Z zalogą i modulami za obligacje bardzo fajna zabawka XD ale stwierdzilem ze zrobie jakies inne linie i tak robie USA i brytole. Tylko szkoda ze pozostale linie art takie slabe.